Projekt na zamówienie – Malita Just Wood


Co raz częściej my, Klienci, właściciele naszych czterech kątów chcemy mieć coś unikatowego, coś co nie zostało wyprodukowane w setkach sztuk. Coraz częściej producenci są skłonni przystać na naszą wizję i stworzyć coś specjalnie dla nas. Jedną z takich marek, która jest w stanie zrealizować indywidualne zamówienie jest Malita Just Wood.

 

Klienci są coraz bardziej świadomi, coraz chętniej chcą się angażować w proces koncepcyjny projektu a producenci dają im w tym wolną rękę. Zdarza się tak, że Klient zgłaszający się do Malita Just Wood ma swoją gotową wizję – wie jakie chce drzewo, rozmiar, wykończenie, nóżki. Jaka jest w tym rola realizatora tej koncepcji? Doradcza.

Projekt na zamówienie_Malita Just Wood (1)

Ela Malita bardzo często służy poradą przy wyborze drewna, sugeruje jaki gatunek wybrać biorąc pod uwagę przeznaczenie takiego stołu, czy też stolika. Zwraca również uwagę na wygodę i funkcjonalność.

Poniżej prezentujemy kilka projektów będących efektem kolaboracji „Klient – Producent”.

Projekt na zamówienie_Malita Just Wood (5)

Malita Just Wood zrodziła się z pasji tworzenia w 2016 roku. Jej założyciele a zarówno projektanci łączą klasyczne rzemiosło z nowoczesnymi rozwiązaniami. Dzięki czemu oferta produktowa na którą składają się stoły oraz stoliki kawowe to połączenie naturalnych materiałów takich jak drewno ze szkłem, stalą czy też mchem. Malita Just Wood nieprzerwanie rozwija swoją działalność stawiając na innowacyjność i funkcjonalność, nie bez znaczenia jest fakt, że oferta marki to produkt w 100% polski.

Projekt na zamówienie_Malita Just Wood (9)

www.malitajustwood.com

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności