Przebojowe sukienki plus size

Kto powiedział, że dziewczyny o bardziej okrągłych kształtach powinny je ukryć w luźnych ciuchach kształtem przypominających namiot? A kto powiedział, że jesienią osoby noszące większe rozmiary powinny nosić ubrania w smutnych, ciemnych, przygnębiających barwach? Na szczęście jest Ptak Moda – miejsce, które przeczy obu tym tezom!

 

Sukienka od wieków była nieodzownym atrybutem kobiecości. Bez względu na to, czy mowa o modelu sportowym, casualowym, a może wizytowym, sukienka zawsze pomagała podkreślić kobiece atuty, zaakcentować dziewczęcość, wydobyć delikatność i subtelność. Sukienka, niczym najlepsza przyjaciółka, dodaje też pewności i wiary w siebie. To element stylizacji, który jest w pełni doskonały w swej prostocie – nie muszą towarzyszyć mu żadne dodatki, by wzmocnić siłę przekazu!

Dlaczego zatem z sukienki miałyby zrezygnować dziewczyny „plus size”? Projektanci zarówno popularnych, jak i bardziej ekskluzywnych, czy wręcz niszowych marek już od dawna próbują o tym przekonać swoje klientki. Ich starania możemy porównać i ocenić w jednym miejscu: w Ptak Moda!

Robiąc zakupy w Ptak Moda można cieszyć się bezpieczeństwem, a jednocześnie mieć pewność, że nie zostajemy z tyłu w kwestii modowych nowinek. Tutaj można wybierać spośród ogromnej ilości wzorów i fasonów kreację, w której wzbudzimy podziw otoczenia. Wreszcie, w Ptak Moda dziewczyny noszące rozmiar 42 (i większy) bez trudu znajdą dla siebie sukienki plus size i bez kompleksów poczują się pięknie i kobieco.

Przykładem jesiennego trendu, który zachwyca dziewczęcym wdziękiem są sukienki z kwiatowym deseniem. Stworzone po to, by wykreować romantyczny styl, na przekór szarej, ponurej aurze, dodają lekkości nawet jeśli nosimy większy rozmiar! Nasza rada: najlepiej postawić na kwiatowy wzór na ciemnym tle. Taka sukienka, w połączeniu z kozakami o wysokiej cholewce i klasycznym płaszczem, zachwyci niewymuszoną elegancją.

Wielbicielki bardziej swobodnego stylu z pewnością ucieszy też wiadomość, że w tym sezonie na topie są dzianinowe sukienki. Miękko otulą w chłodniejsze dni, zapewnią swobodę ruchów i… zamaskują niedoskonałości figury – w tym trendzie się zakochasz!

https://ptakmoda.com/ znajdziesz też mnóstwo ciekawych propozycji dla wszystkich kobiet, które chcą odczarować jesienną aurę przy pomocy kolorów. Sukienki w odcieniach żółtego, pomarańczowego, ognistej czerwieni, nasyconych fioletów czy butelkowej jesieni to absolutny hit tego sezonu. Ich największą zaletą jest jednak to, że poprawiają nastrój lepiej niż czekolada!

Nie daj się jesiennej chandrze. Pokonasz ją uśmiechem, pozytywną energią i… nową sukienką, których ogromny wybór znajdziesz w Ptak Moda!

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności