lederboard

Przedsiębiorczy w drodze do sukcesu


Blisko 100 osób uczestniczyło w pierwszej z 16 konferencji „12 kroków do sukcesu”, organizowanych przed Fundację Twoja Inicjatywa! oraz firmę Tax Care. Spotkanie z przedsiębiorcami odbyło się w Warszawie. Sala wypełniona była zarówno osobami, które planują otworzenie własnej firmy, jak i tymi, którzy prowadzą już biznes.

 

Do udziału w pierwszej konferencji uczestników zachęciła możliwość pozyskania wiedzy o formalnych i finansowych aspektach działalności gospodarczej. Ale organizatorzy zadbali o to, by przedsiębiorcy, którzy wezmą udział w całym cyklu zdobyli informacje we wszystkich obszarach związanych z prowadzeniem własnej firmy. Zaangażowali do tego 12 ekspertów z całej Polski, którzy poprowadzą praktyczne warsztaty m.in. z zakresu zarządzania czasem, skuteczniej sprzedaży i promocji.

Konkretne przykłady
O tym, jak krok po kroku wygląda proces zakładania firmy, jakie aspekty podatkowe powinniśmy wziąć pod uwagę przed jej rejestracją oraz o podstawowych zasadach księgowości i ulgach dla przedsiębiorców mówiła ekspertka Tax Care – Magdalena Flis. Piotr Hejmanowski – również ekspert Tax Care – omówił dostępne na rynku sposoby pozyskiwania funduszy „na start.” wraz z podstawowymi korzyściami z nich wynikającymi.

Warszawa_2

– Olbrzymim zainteresowaniem uczestników cieszył się wykład Grzegorza Zęgoty o inwestowaniu nadwyżek finansowych – mówi Anna Flaga, prezes Fundacji Twoja Inicjatywa! – Rozmawialiśmy o tym, jak rozsądnie inwestować i jak zadbać o bezpieczne pomnażanie własnych środków. Padało wiele pytań, a przedsiębiorcy w rozmowach kuluarowych wskazywali na potrzebę pozyskania konkretnej wiedzy właśnie z tego obszaru – dodaje prezes Anna Flaga.

Unikalny model edukacji zaproponowany przedsiębiorcom oraz dostępność konferencji na terenie całej Polski spotyka się z szerokim zainteresowaniem i uznaniem uczestników. Współorganizator cyklu – firma Tax Care – zadbała o to, by jej klienci mogli wziąć udział w wykładach na preferencyjnych warunkach i dzięki zdobytej wiedzy zwiększać swoją konkurencyjność na rynku.

Zmotywowani do dalszych działań
Przysłowiową „wisienką na torcie” był wykład cenionego przez przedsiębiorców mówcy motywacyjnego, psychologa i biznesmena, Jacka Walkiewicza. Prelekcja, której uczestniczy mieli okazję wysłuchać „Pełna moc w życiu i biznesie” to wykład oparty na osobistych doświadczeniach autora. Poruszał on kwestie osobistej i zawodowej skuteczności w kontekście takich zagadnień jak marzenia, cele czy odpowiedzialność za zaangażowanie w proces zmian.

– Często sami ograniczamy swoje możliwości, wąsko patrząc na życie. Aby osiągnąć sukces, zarówno w życiu, jak i w biznesie, musimy otworzyć się na świat pełen nowych możliwości. Wielcy potentaci na swój sukces zapracowali ciężką pracą i odważnymi decyzjami – przekonywał Jacek Walkiewicz.

Warszawa_3

Gdańsk, Kraków, Wrocław, Warszawa
Kolejne spotkanie z przedsiębiorcami odbędzie się w Warszawie w listopadzie. Tym razem do sukcesu inspirować ich będzie sama Otylia Jędrzejczak – mistrzyni olimpijska w pływaniu, multimedalistka Mistrzostw Świata, Europy i Polski. Ci natomiast, którzy chcieliby uzupełnić wiedzę z zakresu planowania, a dodatkowo usłyszeć autorski, inspirujący wykład Jacka Walkiewicza będą mieli taką szansę już 24 września w Gdańsku.

Więcej informacji na stronie: www.12krokowdosukcesu.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności