Przyszłość na wyciągnięcie ręki

Biorąc pod uwagę dynamiczną i nieprzewidywalną sytuację na świecie oraz  bezpieczeństwo uczestników i gości Forum, podjęliśmy decyzję o adaptacji wydarzenia do uczestnictwa online. Jak będzie wyglądała październikowa Konferencja? 

 

·       23 października wystąpienia zaproszonych gości odbędą się w Domu Technika NOT we Wrocławiu. Wszystkie osoby posiadające bilety, zachowując wymagane środki ostrożności, będą  uczestniczyć w wydarzeniu na żywo. Między nieliczną publicznością umieścimy kamery, które będą na żywo transmitować wystąpienia dla uczestników online.

Dołożymy wszelkich starań, aby umożliwić Wam możliwość aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu – przekażemy wszystkie pytania i refleksje internautów prelegentom a w trakcie paneli dyskusyjnych zadamy je na żywo.

·       24 października wszystkie szkolenia odbędą się w formie zdalnej.

·       Konferencja Naukowa Inżynierów Przyszłości – sesja posterowa – również odbędzie się w Internecie. Zadbamy o przekazanie pytań do twórców.

Transmitowanie wydarzenia na pewno umożliwi uczestnictwo wielu osobom, które nie miały możliwości dotrzeć osobiście do Wrocławia.

Liczymy na Wasze głosy w dyskusji o tym, jakie wyzwania stawia przed nami przyszłość. Niezmiennie planujemy przygotować podsumowanie wydarzenia, które przekażemy do naszych partnerów m.in:

Ministerstwa Rozwoju, Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich, Konferencji Rektorów Polskich Uczelni Technicznych oraz reakcji branżowych.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na naszej stronie: https://fip.not.pl oraz na fanpage’u: https://www.facebook.com/fip.not/

Zapraszają Organizatorzy i magazyn Law Business Quality – patronat medialny wydarzenia.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności