Pyszna zabawa? Tylko w Spiżarni Smaków!


Planujesz wyjątkową imprezę rodzinną i szukasz miejsca, które sprosta Twoim oczekiwaniom? Spiżarnia Smaków to lokal, który trafi w Twój gust!

 

W każdej rodzinie są takie dni, które chciałoby się zatrzymać w pamięci na zawsze. Chrzest dziecka, Pierwsza Komunia Święta, imieniny, rocznica ślubu… to wyjątkowe wydarzenia, którym należy się szczególna oprawa. Zwłaszcza wtedy, gdy chcesz uczcić je w większym gronie. Jeśli jednak zależy ci na tym, by rodzina, przyjaciele, a nawet wiecznie niezadowolona teściowa jeszcze długo wspominali Twoje przyjęcie, musisz je zorganizować w przytulnym miejscu, gdzie panuje serdeczna atmosfera, a na stole królują wykwintne potrawy. Takimi zaletami z pewnością może pochwalić się warszawska restauracja Spiżarnia Smaków!

Dlaczego warto zorganizować rodzinne przyjęcie właśnie w Spiżarni Smaków? Przede wszystkim wnętrze restauracji, przytulne wyposażenie i ciepła kolorystyka sprawią, że błyskawicznie zaczniesz odczuwać serdeczną, rodzinną atmosferę. Jeśli planujesz zorganizować Chrzciny lub Pierwszą Komunię swojego dziecka, dodatkową atrakcją będzie lokalizacja Spiżarni Smaków, która znajduje się nieopodal Parku Szczęśliwickiego. Trudno wybrać piękniejsze tło dla pamiątkowych rodzinnych fotografii!

 

celebration-367601_960_720

 

Ponadto organizując przyjęcie w restauracji Spiżarnia Smaków masz pewność, że Twoje dziecko, a także pociechy innych członków rodziny bądź przyjaciół będą czuć się wyjątkowo. Specjalnie przygotowane menu, pyszne desery i wyodrębniony kącik dla maluchów sprawią, że wasze kochane urwisy podczas przyjęcia na pewno nie będą narzekać na brak atrakcji!

Pamiętajmy jednak, że w restauracji Spiżarnia Smaków zorganizujemy nie tylko wspaniałe rodzinne przyjęcie takie jak Chrzciny czy Pierwsza Komunia Święta, lecz także imprezy, których głównymi bohaterami będą dorośli. Imieniny, urodziny, czy rocznica ślubu zorganizowane w Spiżarni Smaków to stuprocentowa pewność, że impreza będzie perfekcyjna w każdym szczególe! Wykwintne menu, znakomite drinki, profesjonalna i miła obsługa oraz niepowtarzalny klimat sprawią, że jeszcze długo będziecie wspominać Wasze święto!

Przepis na udane przyjęcie rodzinne jest zatem prosty – wystarczy zorganizować je w Spiżarni Smaków przy Drawskiej 29A.

Więcej na https://www.facebook.com/spizarniasmakow.wawa/?fref=ts

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności