lederboard

Reaktywacja Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu już w lipcu!

Już niebawem przedsiębiorcze panie z całej Europy będą mogły spotkać się i wymienić doświadczeniami na forum Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu! Spotkanie inaugurujące reaktywację Klubu (po rocznej przerwie) odbędzie się 10 lipca w Restauracji Avangarda w Warszawie.

 

 

Bardzo często kobiety, które prowadzą swój biznes i chcą wypłynąć na szersze wody, nie wiedzą, jak tego dokonać. Przedsiębiorcze Polki na własną rękę szukają wsparcia, rady i pomocy dobrego mentora, dzięki któremu nawiążą współpracę z rynkami zagranicznymi, nie jest to jednak łatwe zadanie. Na szczęście wkrótce zaradne panie z całej Europy będą mogły spotkać się, wymienić doświadczeniami i kontaktami. Gdzie? W Europejskim Klubie Kobiet Biznesu!

– Moja inicjatywa ma na celu zjednoczenie kobiet biznesu z całej Europy. Na dzień dzisiejszy zgłosiły się już panie mieszkające w Wielkiej Brytanii, Belgii, Norwegii i Niemczech. Chcemy ułatwić kontakty kobietom biznesu, chcemy je wspierać PR-owo, integrować poprzez inspirujące spotkania i kongresy, a także wyjazdy integracyjne (pierwszy już w lipcu do Wierchomli w Beskidzie Sądeckim). Pragnę podkreślić, że w naszym kraju działa wiele klubów dla pań, zwłaszcza wspierających działalność lokalną. My natomiast chcemy pokazać, że warto działać globalnie!- mówi Ilona Adamska, pomysłodawczyni projektu.

Europejski Klubu Kobiet Biznesu to z założenia organizacja elitarna. Aby do niego należeć, trzeba wpłacić roczną opłatę członkowską, podpisać umowę, zapoznać się z regulaminem i … zacząć spotykać się z inspirującymi kobietami sukcesu.

– To inwestycja, która szybko się zwróci – członkinie klubu będą korzystać z atrakcyjnych  zniżek na wybrane usługi czy produkty oferowane przez firmy innych klubowiczek. W pakiecie znajduje się także promocja kobiecych biznesów na łamach magazynu i portalu Law Business Quality a także w serwisach należących do wydawnictwa I.D.Media. Europejski Klub Kobiet Biznesu stawiać bowiem będzie na solidny PR, wymianę kontaktów i owocną współpracę pomiędzy paniami. W planach mamy organizację raz w roku balu charytatywnego na rzecz wybranej Fundacji oraz eleganckiej gali dla kobiet biznesu. – wyjaśnia Ilona Adamska.

– Poprzez działania Klubu chcemy pokazać, że kobiecy biznes ma wiele twarzy, a za sukcesem stoją nie tylko wyniki finansowe, ale także pasja, kreatywność i wytrwałość. – dodaje pomysłodawczyni projektu.

Przekonaj się, że „kobieca solidarność” nie jest jedynie pustym frazesem. Dzięki Europejskiemu Klubowi Kobiet Biznesu, stanie się faktem!

 

Zapisy: info@idmedia.pl

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności