RED Real Estate Development rozwija swoje inwestycje w Polsce


RED Real Estate Development, międzynarodowy deweloper, rozwija w Polsce trzy projekty. W Poznaniu zakończył budowę 13-piętrowego wieżowca Red Park, w Warszawie kontynuuje prace nad dwoma budynkami ekologicznego osiedla Alpha Park, a we Wrocławiu realizuje swoją największą inwestycję Nowa Papiernia Ultra Nova. Do tej pory inwestor wybudował w Polsce ponad 920 nowoczesnych mieszkań, soft loftów i apartamentów oraz 3,5 tys. mkw. powierzchni usługowych.

 

 

Deweloper RED Real Estate Development ma wieloletnie doświadczenie na światowym rynku. Zrealizował wiele inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych między innymi w Nowym Jorku, Bostonie, Chicago oraz Antwerpii. W Polsce działa z powodzeniem od 10 lat, gdzie prowadzi realizacje w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, budując mieszkania, soft lofty i apartamenty. Co aktualnie dzieje się w realizowanych przez niego inwestycjach?

Największa inwestycja we Wrocławiu

W październiku RED Real Estate Development rozpoczął budowę Ultra Novej – drugiego etapu cieszącej się dużą popularnością Nowej Papierni we Wrocławiu. Deweloper zrealizuje w sumie 156 wysokich soft loftów i apartamentów. Wszystkie będą miały balkony, tarasy lub zielone ogródki. W grudniu będą realizowane prace przygotowawcze związane z fundamentowaniem budynków – mówi Marek Wryk, dyrektor od spraw realizacji inwestycji RED Real Estate Development. Stan zerowy planujemy osiągnąć na przełomie marca i kwietnia 2017 roku, a stan surowy otwarty we wrześniu 2017 roku. Zakończenie budowy planujemy na marzec 2018 roku – dodaje.

Nowe mieszkania nadal będą ponadprzeciętnie wysokie (nawet do 3 metrów), a ich wykończenie inspirowane będzie zrewitalizowaną XIX-wieczną fabryką papieru, gdzie został zrealizowany pierwszy etap inwestycji. Mieszkańcy będą mogli wybrać także nietypowe materiały wykończeniowe. Proponujemy różne pakiety wykończenia, między innymi ręcznie robioną cegłę, beton dekoracyjny, podłogi dostępne w wielu wzorach, płytki 3D na ściany, nowoczesne tapety i pluszowe panele ścienne. Co ważne, są gwarantowane w cenie mieszkania, czym wyróżniamy się na wrocławskim rynku nieruchomości – mówi Ewa Skibińska, marketing manager Nowej Papierni Ultra Novej we Wrocławiu.

Nowy rozdział w Warszawie

W warszawskiej dzielnicy Ursus trwają prace nad kolejnymi budynkami B i C osiedla Alpha Park. Deweloper RED Real Estate Development wybuduje łącznie 182 mieszkania. Do końca listopada zrealizowaliśmy 8 kondygnacji w budynku B oraz rozpoczęliśmy budowę parteru powstającego obok budynku C. W budynku B rozpoczęły się również prace murarskie. Na tym etapie, w zależności od piętra, nadal można wprowadzać bezpłatne zmiany aranżacyjne, dzięki czemu właściciele mogą zamieszkać w pełni spersonalizowanych przestrzeniach – mówi Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży osiedla Alpha Park. Warto się pospieszyć, wiele mieszkań znalazło już właścicieli – dodaje.

W nowym budynku będzie można zamieszkać w 1-, 2-, 3- lub 4-pokojowym mieszkaniu o powierzchni od 31 do 80 mkw. z przestronnym balkonem, tarasem lub ogródkiem. Nowością będą łazienki z oknami. Takie projekty należą dzisiaj do rzadkości. Postanowiliśmy przełamać ten schemat. Łazienka z oknem to rozwiązanie pełne zalet – zyskujemy dodatkowe źródło wentylacji, a światło naturalne wzbogaca przestrzeń i pozwala zaoszczędzić na rachunkach za prąd – mówi Teresa Witkowska.

Po raz kolejny osiedle Alpha Park oferuje możliwość wyboru – mieszkania w standardzie deweloperskim lub w opcji z wykończeniem. Oba rozwiązania łączy wysoki Standard RED Plus. Budowa obu budynków w ramach osiedla Alpha Park zakończy się w IV kwartale 2017 roku. Warszawska inwestycja dewelopera otrzymała tytuł „QI product – Produktu najwyższej jakości”. Nagrodzono ją za najwyższą jakość budowy, najlepsze standardy wykończenia, innowacyjne i ekologiczne rozwiązania.

red-park_poznan

Kluczowy moment w Poznaniu

W Poznaniu deweloper zakończył budowę drugiego etapu osiedla Red Park na Dębcu. Powstało tu 135 lokali o powierzchni od 34 do 102 mkw., większość z nich znalazła już właścicieli. Aktualnie trwają odbiory mieszkań. Klienci decydowali się na zakup na wczesnym etapie sprzedaży. Widać, że myślą perspektywicznie, na kilka lat do przodu. W tym przypadku sukces w dużym stopniu zależał od nienagannej opinii o deweloperze i od jego doświadczenia – mówi Roma Peczyńska, marketing manager Red Parku.

W wybudowanym właśnie budynku powstały lokale 1-, 2-, 3-, i 4-pokojowe. Do każdego przynależy przestronny balkon, taras, loggia lub ogródek. W zależności od położenia z najwyższych pięter rozciąga się widok na panoramę Poznania, park Dębina lub okoliczne miejscowości. Mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, by właściciel w każdej chwili mógł wydzielić dodatkowy pokój. To bardzo ważne dla naszych klientów, którzy zdają sobie sprawę, że w pewnym momencie życia, ich sytuacja rodzinna może ulec zmianie. Co ważne, nasze mieszkania mają ponadstandardową wysokość do trzech metrów, co sprawia, że nawet mniejsze metraże optycznie wydają się większe – mówi Roma Peczyńska.

Budynek jest drugim z czterech zaplanowanych w Poznaniu. Wkrótce deweloper planuje rozpocząć prace nad trzecim etapem Red Parku.

 

RED Real Estate Development – to międzynarodowa firma deweloperska, która doświadczenie zdobyła na światowym rynku realizując wiele komercyjnych i mieszkaniowych inwestycji m.in. w Nowym Jorku, Bostonie, Chicago oraz Antwerpii.

RED Real Estate Development to solidny i aktywny na polskim rynku deweloper, gdzie z powodzeniem działa od 10 lat realizując projekty mieszkalne i handlowe w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu. Do tej pory wybudował w Polsce ponad 920 nowoczesnych mieszkań, soft loftów i apartamentów oraz 3,5 tys. mkw. powierzchni usługowych.

W warszawskiej dzielnicy Ursus firma wybudowała już 540 mieszkań, a obecnie kontynuuje prace nad dwoma budynkami ekologicznego osiedla Alpha Park (182 mieszkania). Ponadto deweloper zrealizował m.in. osiedle Red Park w Poznaniu (265 mieszkań) i centrum handlowe Galeria Dębiec. We Wrocławiu powstało osiedle ekskluzywnych loftów Nowa Papiernia (129 loftów i wysokich mieszkań w poprzemysłowym klimacie), a obecnie ruszył kolejny etap tej inwestycji (156 soft loftów i apartamentów).

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności