lederboard

Restauracja bez krawata w OVO Wrocław


Powstaje niekonwencjonalne patio w OVO Wrocław z restauracją jedynego pięciogwiazdkowego hotelu DoubleTree by Hilton w Polsce. To jedna z najważniejszych części parteru wielofunkcyjnego kompleksu. Zostanie podzielona na trzy przestrzenie, które gładko będą się przenikały i uzupełniały.

 

 

Cel hotelu DoubleTree by Hilton to stworzenie w OVO Wrocław stylowej restauracji, ale utrzymanej
i prowadzonej w swobodnym stylu. Restauracja zajmie dużą przestrzeń na parterze budynku, a także stanie się istotną częścią wewnętrznego, zielonego patio, tak aby goście mogli się zrelaksować na świeżym powietrzu.

OVO_Wroclaw_patio

Pięć gwiazdek bez krawata
Jedyny pięciogwiazdkowiec marki DoubleTree by Hilton w Polsce zobowiązał się do przygotowania niecodziennej oferty. Restauracja zostanie podzielona na trzy przestrzenie, z których każda będzie pełniła określoną funkcję: formalną, niezobowiązującą i rozrywkową. Będzie to odpowiednio: restauracja, tzw. przestrzeń przejściowa, bar, który wieczorami będzie się przekształcał w scenę dla didżeja. Przestrzenie będą połączone i stworzą wrażenie płynnego przenikania jednej w drugą.

Całość przygotowana zgodnie z mottem „Biznes bez krawata”, dzięki czemu goście nie poczują się na żadnym etapie skrępowani. Nawet kelnerzy będą ubrani w stylu smart casual, czyli gustownie, ale wygodnie. Restauracja DoubleTree by Hilton w OVO Wrocław będzie serwowała dania światowej, ale też lokalnej kuchni, przy czym będzie zauważalny wpływ zdrowej kuchni śródziemnomorskiej.

Dania będą przygotowane tak, aby można się było nimi dzielić, ale goście będą mieli również możliwość składania tradycyjnych, indywidualnych zamówień. Wśród prostych dań znajdzie się m.in. pieczony bakłażan w szafranowym jogurcie z ziołowymi podpłomykami czy też owoce morza w panierce z semoliny z majonezem na bazie limonki i pasty harissa oraz szpinakiem.

OVO_Wroclaw_restauracja

Kameralny rynek
Wewnętrznego patio OVO Wrocław, którego częścią będzie restauracja, zostało zaprojektowane jako miejsce otwarte i zapraszające. Można je porównać do nadmorskiego deptaka – chętnie spędza się tu czas i spotyka z innymi ludźmi. Patio zachęca do interakcji, zarówno społecznych, jak i biznesowych czy kulturalnych. Oprócz hotelowej restauracji, znajdą się na nim kawiarnie oraz lokale handlowo-usługowe z segmentu premium.

– Patio ma pełnić rolę miejsca spotkań, którego istotnym elementem będzie restauracja DoubleTree by Hilton. Znajdziemy tu usługi na najwyższym poziomie, ale bez skrępowania. To nowy styl życia – mówi Shuckie Ovadiah, inwestor i CEO OVO Wrocław.

Lokale handlowo-usługowe na parterze mogą mieć ekspozycję zarówno od strony ulic Traugutta  i Podwale, jak i od strony patio. W tym drugim przypadku utworzą z restauracją DoubleTree by Hilton kameralny i ekskluzywny rynek.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności