Rusza plebiscyt „LIDERZY BIZNESU MŚP”


Przedsiębiorco, na start! Już dziś zgłoś swoją kandydaturę do prestiżowego konkursu organizowanego przez redakcję magazynu „Law Business Quality” pod hasłem „LIDERZY BIZNESU MŚP”.

 

Jak osiągnąć sukces w biznesie? To niełatwe zadanie, liczy się bowiem nie tylko dobry pomysł czy odrobina szczęścia, ale też wypracowana latami wysoka jakość usług, która pozwala nie tylko pozyskać coraz to nowych klientów, ale też przywiązać ich do siebie i sprawić, by utożsamiali się z daną marką.

– Szukamy firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które z sukcesem prowadzą swoją działalność biznesową. Firmy wyróżniające się wysoką jakością usług, nieposzlakowaną opinią wśród klientów, a także spójną i uczciwą strategią działania – mówi Ilona Adamska, wydawca i redaktor naczelna magazynu „Law Business Quality”, pomysłodawczyni konkursu.

Głównym celem plebiscytu jest wspieranie polskich marek, produktów i usług, które wybijają się ponad przeciętność, zyskując uznanie klientów i innych osób z branży:

– Stawiamy na małe i średnie firmy, działające minimum 2 lata na rynku. Chcemy pokazać, że wielkość firmy nie decyduje o sukcesie. Można bowiem prowadzić przedsiębiorstwo kilkuosobowe i osiągać spektakularne, międzynarodowe sukcesy – dodaje Ilona Adamska.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać drogą mailową swoje zgłoszenie na adres redakcji: redakcja@magazynlbq.pl

Zgłoszenie powinno zawierać opis firmy do 1000 znaków, logo firmy, dane teleadresowe oraz uzasadnienie, dlaczego właśnie Państwa firma zasługuje na nagrodę. Do konkursu mogą zgłosić się firmy, które nie zalegają z płatnościami w ZUS i US.

Rozstrzygnięcie plebiscytu nastąpi w drodze głosowania SMS-owego. 10 pierwszych firm, które zdobędą największą liczbę głosów, zwycięży. Dodatkowo magazyn „Law Business Quality” przyzna 10 NAGRÓD SPECJALNYCH przyznanych przez redakcyjne jury.

 

Brand Branding Marketing Commercial Name Concept

 

Rozdanie nagród odbędzie się 30 marca 2017 r. podczas ekskluzywnej gali z udziałem gwiazd, mediów, ludzi biznesu.

Nagrodzone firmy zostaną zaprezentowane w specjalnym dodatku w kwietniowym wydaniu „Law Business Quality”, dzięki czemu profil uhonorowanej marki zostanie szczegółowo przybliżony czytelnikom magazynu.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 10.03.2017.

 

KATEGORIE W KTÓRYCH ZOSTANĄ PRZYZNANE STATUETKI:

1) MODA
2) URODA
3) HOTELE I RESTAURACJE
4) WELLNESS &SPA
5) MOTORYZACJA
6) DORADZTWO BIZNESOWE / PRAWO
7) NIERUCHOMOŚCI / BUDOWNICTWO
8) WNĘTRZA i DESIGN
9) ROZWÓJ OSOBISTY
10) PODRÓŻE

 

WARUNKI UCZESTNICTWA:

– BIZNES PROWADZONY MINIMUM 2 LATA
– NIEZALEGANIE W ZUS I URZĘDZIE SKARBOWYM
– NIEPOSZLAKOWANA OPINIA WŚRÓD PARTNERÓW BIZNESOWYCH I KLIENTÓW
– OPIS FIRMY (1000 ZNAKÓW)

 

Joanna Bielas / I.D.MEDIA

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności