lederboard

Rusza plebiscyt POLSKIE LWICE BIZNESU!


Redakcja magazynu Law Business Quality ogłasza plebiscyt pod hasłem „POLSKIE LWICE BIZNESU”, który kierowany jest do kobiet prowadzących własną działalność gospodarczą. Poprzez nasz konkurs pragniemy promować kobiety prowadzące małe i średnie przedsiębiorstwa. Kobiety, które swoją postawą udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych. Które umiejętnie łączą pracę z pasją.

Wspieramy kobiece biznesy stworzone z pasji oraz kobiety ambitne, dążące do sukcesu, chcące udoskonalać umiejętności, ceniące rozwój i samodoskonalenie. Potrafiące równocześnie zachować harmonię pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym.

Redakcja magazynu nominuje trzydzieści kobiecych biznesów w następujących kategoriach:
– Promocja kobiet w biznesie
– Innowacja w biznesie
– Prawo i Finanse
– Moda
– Zdrowie i Uroda
– Turystyka i Hotelarstwo
– Rozwój osobisty
–  Media
– Sztuka i design
– Działalność społeczna i charytatywna

Czytelnicy Law Business Quality mogą również przesyłać swoje zgłoszenia kandydatek do tytułu „Polskiej Lwicy Biznesu” za pomocą formularza dostępnego na stronie www.magazynlbq.pl. Spośród nadesłanych propozycji redakcja magazynu wybierze 10, które wezmą udział w plebiscycie.

Warunkiem zgłoszenia jest prowadzenie własnej działalności gospodarczej przez minimum 2 lata, posiadanie obywatelstwa polskiego.

Redakcja magazynu nominuje kandydatki na podstawie następujących kryteriów:

– oryginalność pomysłu na biznes

– metody i sposoby realizacji pomysłu

– umiejętność budowania relacji z klientami i pracownikami

– sposoby pozyskiwania nowych klientów/ partnerów biznesowych/ inwestorów

– PR i promocja własnego biznesu w mediach

– rekomendacje klientów

Zwyciężczynie plebiscytu w poszczególnych kategoriach zostaną wyłonione na podstawie liczby oddanych głosów w postaci SMS-ów wysłanych na daną kandydatkę. Przyznamy również nagrodę dodatkową (poza głosowaniem SMS-owym na portalu 4allwomen.pl).

Plebiscyt rusza 3 grudnia. Wręczenie prestiżowych statuetek przez autorytety i cenione osoby ze świata biznesu odbędzie się podczas uroczystej gali na przełomie kwietnia i maja 2015 roku.

Zgłoszenia kandydatek przyjmujemy do 10 kwietnia 2015 roku. Sylwetki Pań będą prezentowane na portalu www.magazynlbq.pl oraz www.4allwomen.pl

Nad prawidłowym przebiegiem plebiscytu czuwać będzie Kancelaria Prawna Pactum.

PEŁNY REGULAMIN KONKURSU DOSTĘPNY POD ADRESEM REDAKCJI: redakcja@magazynlbq.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności