Rusza plebiscyt „Prestiżowy produkt roku”!


Przedsiębiorco, na start! Już dziś zgłoś swoją kandydaturę do prestiżowego konkursu organizowanego przez redakcję magazynu „Law Business Quality”!

 

Jak osiągnąć sukces w biznesie? To niełatwe zadanie, liczy się bowiem nie tylko dobry pomysł czy odrobina szczęścia, ale też wypracowana nieraz latami wysoka jakość usług, która pozwala nie tylko pozyskać coraz to nowych klientów, ale też przywiązać ich do siebie i sprawić, by utożsamiali się z daną marką.

– Prestiż w biznesie to nie tylko komfort tworzenia i kreatywne zaplecze. To przede wszystkim styl komunikacji, ekspozycji i promowania. To także wysoka jakość i wizja nastawiona na sukces. Każda wartość w biznesie może nabrać prestiżu, ale tylko wtedy, gdy jest spójna i prawdziwa – mówi Ilona Adamska, wydawca i redaktor naczelna magazynu „Law Business Quality”.

Z tej idei narodziła się chęć zorganizowania niezwykłego plebiscytu pod hasłem: „Prestiżowy produkt roku”. Organizatorem akcji jest redakcja magazynu „Law Business Quality”, a jego celem jest wspieranie polskich marek, produktów i usług, które wybijają się ponad przeciętność, zyskując uznanie klientów i innych osób z branży:

– Prestiż w biznesie to marka lub usługa, która nie tylko cieszy się uznaniem klientów, ale przede wszystkim sprawia, że klient czuje się wyjątkowo. Prestiż w biznesie określa elegancja, potencjał i misja. Klient, angażując się w proces zakupu, wie, że kupuje jakość i zadowolenie. Prestiż w biznesie to biznes z klasą – podsumowuje Magdalena Sarnecka, PR manager wydawnictwa I.D. MEDIA.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać drogą mailową swoje zgłoszenie na adres redakcji. Rozstrzygnięcie plebiscytu i rozdanie specjalnie zaprojektowanych statuetek dla zwycięzców odbędzie się początkiem czerwca 2016 r. podczas ekskluzywnej gali z udziałem gwiazd, mediów, ludzi biznesu.

Dodatkowo zwycięska firma zostanie zaprezentowana w specjalnym dodatku PRESTIŻOWY PRODUKT ROKU w czerwcowym wydaniu „Law Business Quality”, dzięki czemu profil uhonorowanej marki zostanie szczegółowo przybliżony czytelnikom magazynu.

Zadbaj o prestiż swojej firmy i już dziś prześlij swoje zgłoszenie! Termin nadsyłania – do 20.05. 2016.

redakcja@magazynlbq.pl lub info@idmedia.pl

Jury, w skład którego zasiądą znane osobistości ze świata mediów i biznesu (m.in. Olga Kozierowska, Iwona Kossmann), wyłonią zwycięzców.

Pełny skład jury zostanie przedstawiony 10 kwietnia na stronie www.magazynlbq.pl

 

KATEGORIE W KTÓRYCH ZOSTANĄ PRZYZNANE STATUETKI:

1) MODA

2) URODA

3) HOTELARSTWO

4) WELLNESS &SPA

5) MOTORYZACJA

6) BIŻUTERIA

7) USŁUGI

8) WNĘTRZA

9) ROZWÓJ OSOBISTY

10) KULINARIA

 

WARUNKI UCZESTNICTWA:

– BIZNES PROWADZONY MINIMUM 2 LATA

– NIEZALEGANIE W ZUS I URZĘDZIE SKARBOWYM

– NIEPOSZLAKOWANA OPINIA WŚRÓD PARTNERÓW BIZNESOWYCH

– NADESŁANIE 2 REKOMENDACJI OD PARTNERÓW BIZNESOWYCH

– OPIS ZGŁASZANEGO PRODUKTU ORAZ UARGUMENTOWANIE, DLACZEGO PAŃSTWA PRODUKT/USŁUGA  ZASŁUGUJE NA MIANO „PRESTIŻOWEGO PRODUKTU ROKU”. CZYM FIRMA WYRÓŻNIA SIĘ NA TLE KONKURENCJI? (opis do 1500 znaków)

 

Partnerem głównym konkursu jest „Elitarny Klub Kobiecych Kontaktów”.

 

fot. Glinka Agency

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności