lederboard

Rusza ranking TOP 100 Kancelarii Prawniczych


W czwartek 1 stycznia 2015 r. na stronie www.topsto.pl/vote rozpocznie się głosowanie, na podstawie którego stworzona zostanie klasyfikacja firm prawniczych w Polsce – TOP 100. Wyboru liderów w 25 dziedzinach prawa, spośród wyselekcjonowanych kancelarii, dokonają sami przedsiębiorcy. Głosowanie potrwa do końca lutego. Magazyn Law Business Quality został patronem medialnym rankingu. 

TOP 100 to kompletne i zobiektywizowane zestawienie, które nie kieruje się kryterium wielkości kancelarii lub jej przychodem za miniony rok. Najistotniejsze są: zaufanie klientów, doświadczenie oraz sukcesy w poszczególnych dziedzinach specjalistycznych usług prawnych. Fundamentem rankingu są rekomendacje udzielone przez przedsiębiorców w ankietach na stronie internetowej www.topsto.pl. Taka formuła zapewnia transparentność oraz równe szanse na zostanie wyróżnionym, zarówno dla wielkich i znanych, jak i dla małych lecz prężnie działających kancelarii, cieszących się dobrą opinią.

 

swing-topsto

W taki sposób powstaje rzetelna baza kontaktów do najlepszych i najbardziej wiarygodnych kancelarii prawnych w Polsce. W każdej z dziedzin 4 kancelarie o największej liczbie głosów zostaną wyróżnione tytułem „Lidera Rankingu”, zaś następne 10 otrzyma tytuł „Rekomendowanej Kancelarii”. Zestawienie dostępne będzie w formie drukowanej oraz interaktywnej. TOP 100 w wersji papierowej (nakład: 5,000 szt.) to narzędzie, które m.in. znajdzie się na biurku menedżerów 2000 największych firm w Polsce.

TOP 100 dedykowane jest polskim przedsiębiorcom. Celem katalogu jest ułatwienie i przyspieszenie procesu nawiązywania komunikacji business-to-business oraz minimalizacja ryzyka przy wyborze dostawców usług prawnych.

logo-2015

Znasz kancelarię godną polecenia? Zagłosuj na www.topsto.pl/vote

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności