lederboard

Ruszają zapisy na VIII Akademię Law Business Quality w Redzie

13 października startuje ósma edycja Akademii Law Business Quality organizowanej przez nasz magazyn. Prawie 30 kobiet z całej Polski spotka się na Pomorzu podczas kameralnych warsztatów prowadzonych przez najlepszych coachów i trenerów biznesu. A wszystko to w przepięknych wnętrzach River Style Hotel & SPA w Redzie.

 

 

 

Tematyka urodzinowej edycji: 

 

1.  Siła odpowiednio dobranej garderoby – czyli jak za pomocą tricków i zabiegów stylistycznych wzmocnić poczucie wartości i pewności siebie. (Katarzyna Kobiela)

2. Bądź ciekawa liczb. Jak w lekki sposób wprowadzić w życie zmiany myślowe w temacie finansów prywatnych? (Dorota Murawka)

3. Autentyczność przyciąga, czyli jak stworzyć silną i unikalną markę?  (Kasia Malinowska)

4. Jak zbudować, prowadzić i reklamować markę/ firmę w Internecie? Czego firmy informatyczne Wam nie powiedzą a każdy przedsiębiorca powinien to wiedzieć? (Karol Szczęsny)

5. Zrzuć swoje wewnętrzne kajdany, czyli jak przepracować ograniczające nas przekonania? (Kinga Bogdańska)

6. Wolność emocjonalna kobiety, czyli jak zarządzać swoimi emocjami? (Karolina Mikulko)

7.  Szczęśliwa kobieta, czyli jaka? (Ilona Adamska)

 

_DSC9120a

 

Jak poprzednią edycję wspomina jedna z uczestniczek?

– Konkretna dawka inspiracji i motywacji. Cudowny czas w towarzystwie niesamowitych kobiet, z Iloną Adamską na czele. Jedna z lepszych inwestycji czasu, owocująca wspaniałymi znajomościami, które mam nadzieję będą trwałe na długie lata, przynosząc wymierne korzyści w sferze prywatnej, jak i biznesowej.

Monika Kowalska-Acimović
13307288_804217429678057_4852801284962491874_n

 

– Celem Akademii jest przede wszystkim integracja kobiet, które chcą od życia czegoś więcej. Kobiet, które stawiają pierwsze kroki w biznesie, ale również takich, które od lat z sukcesem go prowadzą. Program zajęć – co wyjazd inny – powstaje po to, aby wspierać ambitne kobiety w świadomym kształtowaniu ich ścieżki zawodowej, w rozwijaniu samoświadomości oraz inspirowaniu do działania poprzez przekazywaną w jasny sposób wiedzę naszych prelegentek i naprawdę z życia wzięte przykłady. Akademia LBQ to połączenie relaksu w SPA z rozwojem osobistym i warsztatami na najwyższym poziomie. A wszystko w luźnej, rodzinnej i kameralnej atmosferze – wyjaśnia pomysłodawczyni weekendowych spotkań Ilona Adamska.

 

Jeśli chcesz poznać wyjątkowe kobiety, spędzić czas w gronie pań, które stawiają na własny rozwój – dołącz do nas i weź udział w VIII edycji Akademii, która odbędzie się 13-15.10.2017. w Redzie.

Pierwszego dnia, podczas uroczystej kolacji będziemy świętować 3. urodziny Akademii Law Business Quality. Na wszystkie Panie czekają super prezenty!

 

Koszt udziału w Akademii to 350zł brutto. 

W cenie 2 noclegi ze śniadaniem, 1 powitalna kolacja, bezpłatna strefa wellness (basen), turniej  w kręgle oraz udział w 7 warsztatach.

Na własny koszt: obiady + 1 kolacja. Dodatkowe zabiegi w strefie spa z – 15 % rabatem.

 

_DSC9265a

 

ZAPISY:

Należy wysłać swoje imię, nazwisko, nr telefonu na adres: redakcja@magazynlbq.pl

Opłatę należy dokonać na konto:

I.D.MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

PKO BP 75 1020 1097 0000 7502 0302 2662

W temacie przelewu wpisując: AKADEMIA REDA

Tylko dokonanie opłaty gwarantuje udział w Akademii.

 

*** Wystawiamy faktury.

 

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Godzinowy plan wykładów podamy końcem września.

Więcej o hotelu na: http://hotelriverstyle.pl/pl/home

 

 

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności