lederboard

Ruszyły zapisy na 6. edycję Akademii Law Business Quality na Pomorzu


Redakcja magazynu Law Business Quality zaprasza na VI edycję wyjątkowych spotkań dla kobiet w ramach Weekendowej Akademii Law Business Quality. To kameralne spotkania (w grupie 15 pań), podczas których w miłej, rodzinnej atmosferze odpoczniesz w ekskluzywnym SPA oraz spotkasz się z najlepszymi coachami i trenerami biznesu.

 

– Konkretna dawka inspiracji i motywacji. Cudowny czas w towarzystwie niesamowitych kobiet, z Iloną Adamską na czele. Jedna z lepszych inwestycji czasu, owocująca wspaniałymi znajomościami, które mam nadzieję będą trwałe na długie lata, przynosząc wymierne korzyści w sferze prywatnej, jak i biznesowej.

Monika Kowalska-Acimović

– Udział w Akademii był dla mnie odkrywczym doświadczeniem, które rozpostarło moje skrzydła. Autentyczne, piękne kobiety, które inspirują i motywują do działania. Podczas tych dni w mojej głowie pojawiło się wiele pomysłów, które wdrożę w działanie, a przy ich realizacji będą poznane cudowne kobiety. Być kobietą i Odnieść Sukces Pomimo wszystko to właśnie Akademia Law Business Quality.

Izabela Szynicka, Prezes Fundacji Pomimo Wszystko

 

To tylko dwie wypowiedzi Pań, które wzięły udział w ostatniej Akademii Law Business Quality na Mazurach.

Tym razem zapraszamy do Jastrzębiej Góry i przepięknego Hotelu Szafir. To miejsce wyjątkowe, stworzone z myślą o wszystkich szukających odpoczynku i relaksu nad morzem.

Jeśli chcesz poznać wyjątkowe kobiety, spędzić czas w gronie pań, które stawiają na własny rozwój – dołącz do nas i weź udział w VI edycji Akademii, która odbędzie się 2-4.12.2016 w Jastrzębiej Górze.

 

14620109_1149243781792132_1789762870_n

 

 

Tematy wykładów VI Akademii Law Business Quality:

1. Wideo w mediach społecznościowych (Tomasz Słodki)

Jak budować swój wizerunek w mediach społecznościowych, wykorzystując wideo? Dlaczego warto korzystać nie tylko z Facebooka i YouTube, ale także ze Snapchata, Instagrama, Vimeo, LinkedIn. Co publikować i jak nagrywać filmy … telefonem?

2. Kobieto! jesteś ważna! (Barbara Lech)

Co zrobić by prowadzić zrównoważone życie oraz jak uszczęśliwiać innych będąc skupioną na sobie.

3. Kobieta pewna siebie, czyli jak uwierzyć w swoje możliwości? (Katarzyna Malinowska)

Jak zbudować poczucie własnej wartości i uwierzyć w siebie.

4. Zdjęcia, które budują Twój biznes. (Katarzyna Krajewska Turyczyn)

Jak pozować do zdjęć biznesowych, świadoma komunikacja marki poprzez zdjęcia, jakie treści zdjęć wybierać na bloga i firmową stronę www.

5 . Wizerunek współczesnej businesswoman (Karzyna Kobiela)

Najnowsze trendy w modzie biznesowej, ABC kobiecej elegancji w biznesie.

6. Budowanie marki poprzez akcje charytatywne i społeczne (Ilona Adamska)

O tym, jak ważne w budowaniu wizerunku firmy jest wspieranie organizacji społecznych i fundacji. Jak współpracować z organizacjami charytatywnymi, by nie zostać posądzonym o to, że na „ich plecach” buduje się własną markę?

 

Koszt udziału w Akademii to 350zł. W cenie 2 noclegi ze śniadaniem, 1 powitalna kolacja, bezpłatna strefa wellness (basen), kręgielnia oraz udział w 6 warsztatach.

Na własny koszt: obiady + 1 kolacja. Dodatkowe zabiegi w strefie spa z – 30% rabatem.

Zapisy: redakcja@magazynlbq.pl lub info@idmedia.pl

Liczba miejsc ograniczona!

 

SZCZEGÓŁOWA AGENDA WYJAZDU – JUŻ JUTRO!

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności