lederboard

Ruszyły zapisy na V Weekendową Akademię Law Business Quality na Mazurach


Redakcja magazynu Law Business Quality zaprasza na V edycję wyjątkowych spotkań dla kobiet w ramach Weekendowej Akademii Law Business Quality. To kameralne spotkania (w grupie 15 pań), podczas których w miłej, rodzinnej atmosferze odpoczniesz w ekskluzywnym SPA oraz spotkasz się z najlepszymi coachami i trenerami biznesu.

 

 

– Uważam, że brakuje  tego typu wydarzeń, gdzie kilkanaście nieznanych sobie kobiet, przez kilka dni, potrafi mieć wspólną wizję, nawiązać przyjaźnie i kontakty biznesowe. Połączenie relaksu z serią wykładów pomaga oderwać się od codzienności i pozwala wnieść do swojego życia coś nowego – tak ostatnią edycję Akademii na Pomorzu wspomina Jarosławna Łasut z Krakowa.

Jeśli chcesz poznać wyjątkowe kobiety, spędzić czas w gronie pań, które stawiają na własny rozwój – dołącz do nas i weź udział w V edycji Akademii, która odbędzie się 20-22.05.2016 w pięknym Hotelu & SPA SREBRNY DZWON w Kadynach na Mazurach.

 

IMG_7626+

 

Wśród prelegentów: Anna Urbańska – neurocoach, trener biznesu, Anna Kazakow – mediatorka, coach i trenerka z zakresu kompetencji miękkich, Kasia Malinowska – life & language coach, Ewa Hartman – trenerka z zakresu budowania marki osobistej, wystąpień publicznych oraz inteligencji międzykulturowej i Ilona Adamska – pomysłodawczyni Akademii, wydawca, redaktor naczelna Law Business Quality.

 

TEMATY WYKŁADÓW:

1. Efekt pierwszego wrażenia – nie wystarczy wiedzieć, że jest.

2. Być przywódcą dla siebie i innych. Jak zarządzam i co z tego wynika?

3. Od MARZYCIELKI do WŁAŚCICIELKI czyli jak stworzyć dobrze prosperującą firmę.

4. Słowami buduję swój świat.

5. Od pasji do biznesu. 10 zasad jak osiągnąć sukces w swojej branży.

 

IMG_9553

 

Koszt udziału w Akademii to 350zł. W cenie 2 noclegi ze śniadaniem, 1 kolacja, bezpłatna strefa wellness (basen, sauny) oraz udział w 5 warsztatach.

Na własny koszt: obiady + 1 kolacja. Dodatkowe zabiegi w strefie spa z -20% rabatem.

Zapisy: redakcja@magazynlbq.pl lub info@idmedia.pl

Liczba miejsc ograniczona!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności