lederboard

Say Yes to Luxury – Nowoczesne projekty sukni ślubnych Agaty Wojtkiewicz


Luksus ma być wygodny, w przeciwnym razie to żaden “luksus”. Słowa Coco Chanel są kwintesencją najnowszej kolekcji Agaty Wojtkiewicz “Ślub w Wielkim Mieście”, którą projektantka dedykuje nowoczesnym dziewczynom. Panna młoda XXI w. lubi eksperymentować z modowymi trendami. Dlatego na ślub potrzebuje czegoś wyjątkowego, umożliwiającego zabawę do białego rana w poczuciu elegancji, komfortu i wygody – w końcu tego wieczoru jest tak wiele do przeżycia…

 

Agata Wojtkiewicz swoimi projektami nie narzuca charakteru stylizacji, lecz pozostawia dowolność w interpretacji, tak aby każda panna młoda mogła stworzyć swoją własną wizję ślubną, której ograniczeniem może być wyłącznie jej fantazja.

Kiedy jedna suknia to za mało

Dziewczyny, które tego wieczoru chciałyby zaprezentować się w dwóch odsłonach z pewnością zachwycą się modelem BE MODE. Suknia typu halka z jedwabnej krepy, pięknie podkreśla dekolt zarówno z przodu jak i z tyłu, nadając stylizacji nowoczesnego wyglądu. Natomiast wierzchnia szyfonowa warstwa dodaje sukni lekkości i romantyzmu. Elegancję i funkcjonalność skrywa w sobie model BE BONNY. Dziewczęca, a jednocześnie bardzo kobieca, przemycająca nutkę seksapilu po zdjęciu wierzchniej, tiulowej warstwy. Suknia BE IMPRESSIVE pełna zmysłowości pozwala, po odpięciu powłóczystego trenu, przejść z widowiskowej wersji w wygodną, wieczorową suknię. Panny młode poszukujące minimalizmu w romantycznym wydaniu z pewnością zwrócą uwagę na model BE CHIC. Jest to lekka, wygodna suknia z odpinaną szyfonową kokardą przechodzącą w długi, zwiewny tren.

becatchyfront

Wejście w wielkim stylu

Pojawienie się na ślubnym kobiercu wymaga spektakularnej kreacji. Elegancka, uwodzicielska i zapadająca w pamięć jest suknia BE DELIGHTFUL. W połączeniu z peleryną nabiera ekstrawaganckiego charakteru, zapewniając widowiskową kompozycję. Nie mniej efektowna jest suknia BE CHARMFUL. Sensualna i zmysłowa, łącząca w sobie luksus z zachowaniem poczucia własnego „ja”. Model BE MAGNETIC przez delikatne prześwity subtelnie zarysowuje piękną talię, a zaskakujący dół z kreszowanego szyfonu nadaje kreacji ekskluzywnego charakteru.

bebonnyfront

A gdyby tak inaczej?

Dla tych panien młodych, które cenią „mniej formalności więcej naturalności”, idealne będą krótkie sukienki przełamujące nieco charakter ślubnego stroju. Model BE LOVELY czy BE DOTTY to nowoczesne wersje eksponujące zgrabne, smukłe nogi panny młodej. Minimalistyczne formy kreacji zostały przyozdobione eleganckimi, ręcznie naszywanymi perłami Swarovskiego w kolorze off white.

Be Modern Bride

Suknia ślubna nie może niczego narzucać, ona powinna podkreślać pannę młodą. Dziewczyny, które mają wyczucie stylu i chcą przełamać stereotyp „białej” sukni, porzucając ciężkie stelaże i sztywne gorsety zauroczą się suknią z długim rękawem BE TRUE, która z pewnością wyeksponuje nieskazitelne kształty panny młodej. Odważny krój sukni BE AWESOME zwróci uwagę poszukiwaczek przede wszystkim nowoczesności w ślubnym stroju. Wycięcia na bokach podkreślają szczupłą talię, a wysokie rozcięcie z tyłu sukni subtelnie odsłania zgrabne nogi panny młodej. Koronkowe aplikacje ozdabiają i dodają ekstrawagancji. Model BE CATCHY to zestaw idealny dla świadomej swojej atrakcyjności kobiety.

betruefront

To nie koniec propozycji

Oprócz sukni ślubnych Agata Wojtkiewicz w kolekcji “Ślub w Wielkim Mieście” zaprojektowała także oryginalne dodatki, które urozmaicą charakter ślubnej stylizacji. Nowoczesna kurtka bomberka, awangardowy, długi welon zdobiony ręcznie naszywanymi perłami Swarovskiego czy efektowna, szyfonowa peleryna będą stanowiły ekstrawagancki dodatek zarówno do długiej jak i krótkiej sukni ślubnej.

Wszystkie projekty Agaty Wojtkiewicz charakteryzują się perfekcyjnymi krojami i zgodnością z aktualnymi trendami. Szlachetne tkaniny i wysmakowane koronki Sophie Hallette wzbogacają oryginalne suknie. Każda panna młoda, która w tym dniu pragnie czuć się nie tylko pięknie, ale chce pozostać sobą, odnajdzie idealną kreację dla siebie.

bemodefront

Wybierz suknię zgodną z Twoim temperamentem. I baw się dobrze, bo przecież o to właśnie chodzi.

Pełną ofertę sukien ślubnych Agaty Wojtkiewicz można znaleźć na stronie: http://www.agatawojtkiewicz.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności