lederboard

Sekrety skutecznych negocjacji Rogera Dawsona


Negocjacje w oparciu o metodę „POWER NEGOTIATING” nie są jakąś wyszukaną strategią, stosowaną w sytuacjach kryzysowych. Negocjacje są nieodzowną częścią naszego życia. Każdy z nas nieustannie negocjuje, nawet gdy nie zdaje sobie z tego sprawy. Negocjujemy w naszym życiu codziennym, kontaktach rodzinnych i społecznych, no i oczywiście w kontaktach zawodowych.

 

W dzisiejszych czasach, które charakteryzują się ogromną konkurencyjnością, bardzo często o sukcesie może zadecydować nasze opanowanie sztuki negocjacji. Nic bardziej nie wpływa na zyski osiągane przez twoją firmę jak i twoje osobiste dochody, niż skuteczne negocjowanie. Nigdy nie zarobisz pieniędzy szybciej, niż wtedy, gdy dobrze negocjujesz!

Roger Dawson

Jest jednym z największych ekspertów w dziedzinie sztuki negocjacji i podejmowania decyzji w Stanach Zjednoczonych. Magazyn „Success” nazywa go „najwybitniejszym negocjatorem biznesowym Ameryki”.

Sprzedaż jego serii programów szkoleniowych audio pt. „Sekrety skutecznych negocjacji” (ang. Secrets of Power Negotiating) przekroczyła 27 milionów dolarów i stanowi to największą sprzedaż w historii programów audio dotyczących biznesu. Wydawnictwo Nightingale-Conant z Chicago opublikowało również pięć jego innych programów audio i trzy programy video. Seminarium, w którym biorą Państwo udział, przygotowane zostało na podstawie tych właśnie programów.

Roger Dawson urodził się w Anglii. W 1962 roku wyemigrował do USA i zamieszkał w Kalifornii. Przed założeniem Instytutu Negocjacji zajmował stanowisko prezesa jednego z największych kalifornijskich przedsiębiorstw zajmujących się nieruchomościami z 28 oddziałami, 540 pracownikami i obrotem rzędu 400 milionów dolarów rocznie.

OKLADKA

Od 1982 roku zajmuje się prowadzeniem prelekcji motywacyjnych. Roger Dawson szkolił menedżerów i specjalistów ds. sprzedaży w wiodących przedsiębiorstwach i stowarzyszeniach gospodarczych w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie, Chinach, Malezji, Tajwanie i Australii. Do Polski przyjeżdża z cyklem wykładów już po raz trzeci.

Więcej szczegółów o wydarzeniu pod linkiem: www.rogerdawson.pl i http://euro-con.pl/pl/konferencje-szkolenia/aktualne-wydarzenia/details/85-sekrety-skutecznych-negocjacji-rogera-dawsona?xref=97

Formularz zgłoszeniowy: http://rogerdawson.pl/formularz-zgloszeniowy/

Tutaj możesz zapisać się na bezpłatny kurs, by zobaczyć co Cię czeka na seminarium:
http://kurs.rogerdawson.pl/zapisz-sie/

Zapraszamy!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności