lederboard

SelfiePad to prosty sposób na świetne zdjęcia!


Już nie musisz się męczyć, aby zrobić dobre zdjęcie z ręki! SelfiePad to po prostu statyw do ogromnie popularnych w ostatnim czasie zdjęć typu „selfie”, dzięki niemu zrobisz zdjęcie szybko i bez najmniejszych problemów. Statyw ma wbudowany przycisk wyzwalający migawkę aparatu fotograficznego Twojego smartfona!

Chcesz się dowiedzieć, jak to działa? Spróbuj sam/a, to bardzo proste! Chcesz się sfotografować ze swoimi przyjaciółmi? Z SelfiPadem to proste i zabawne! Statyw to teleskopowy kij, który można regulować, aż w zakresie 23,5–105 cm! Dzięki temu możesz go wyciągnąć na długość jaka ci odpowiada!

Regulowany kijek wyposażony jest w przycisk sterujący aparatem fotograficznym Twojego telefonu z wykorzystaniem technologii Bluetooth wersja 3.0., standardowy gwint 1/4″ oraz uchwyt pasujący do urządzeń o wymiarach 100×55–165×87 mm.

selfiepad1

Uchwyt urządzenia można regulować w dwóch płaszczyznach, w poziomie w zakresie 100–165 mm oraz w pionie w zakresie 55–87 mm. Ładowanie urządzenia jest bardzo proste i funkcjonalne, następuje poprzez kabel USB. Selfiepad to urządzenie kompatybilne z systemem Android 4.2.2 lub nowszym.

Dzięki naszemu urządzeniu możesz robić wspaniałe zdjęcia, ale to nie wszystko, możesz również kręcić rewelacyjne filmy. Od tej pory żadna rodzinna uroczystość nie będzie się mogła obejść bez SelfiPada!

Jak należy posługiwać się SelfiePadem? Po pierwsze należy umieścić telefon w zacisku i zabezpieczyć go przed wypadnięciem. Następnie należy przesunąć włącznik znajdujący się na spodzie rączki kijka oraz aktywować bluetooth w swoim telefonie. Przycisk na rączce służy do robienia zdjęć. Wystarczy przycisnąć i zdjęcie gotowe!

Więcej na http://selfiepad.pl/

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności