Seminarium Prawa Małego Pacjenta w Poznaniu


Serdecznie zapraszamy na Seminarium Prawa Małego Pacjenta współorganizowane przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poznań oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Poznań.

 

Już 7 kwietnia 2016 roku o godzinie 18:00 w sali gamma Collegium Iuridicum Novum Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy Alei Niepodległości 53 w Poznaniu rozpocznie się spotkanie dla wszystkich, którym prawa małego pacjenta nie są obojętne. Przedstawiciele środowiska prawniczego opowiedzą o pozycji małoletniego pacjenta w polskim prawie. Z medycznego punktu widzenia będzie można dowiedzieć się, jak powinna wyglądać wizyta u pediatry oraz w jaki sposób najlepiej kontaktować się z małym pacjentem i jego rodzicami.

 

Plakat Prawa Małego Pacjenta

 

Prawo i medycyna przeplatają się w wielu dziedzinach życia. Seminarium Prawa Małego Pacjenta to doskonała okazja, by przekonać się, jak taki związek może wyglądać w praktyce. Do wzięcia udziału gorąco zachęcamy nie tylko studentów prawa i medycyny, ale wszystkich, których w przyszłości dotyczyć może praca z małym pacjentem.

Patronat medialny Law Business Quality.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności