lederboard

Siedem krasnoludków? To Twoja bajka!

Czy pracująca mama – zabiegana i przytłoczona liczbą obowiązków – ma prawo myśleć o Sobie, o Swoich przyjemnościach czy rozwoju osobistym? Oczywiście, że tak, pod warunkiem, że znajdzie w Sobie odwagę!

 

Każda z nas – kobiet, które dzielą Swój czas pomiędzy pracę, a dom, potrafi wskazać w Swoim najbliższym otoczeniu osobę, która budzi naszą zazdrość. Udany związek, grzeczne dzieci, ugruntowana pozycja zawodowa, czy wybitne zdolności – jest wiele powodów, przez które skrycie nie darzymy sympatią takich osób. Mimochodem, porównujemy ich życie z naszym, zestawiamy ich dokonania z naszymi i niepostrzeżenie Same wpędzamy się w pułapkę złych emocji, które zamiast napędzając nas do działania, hamują możliwość rozwoju. A przecież historie innych ludzi, którzy osiągnęli sukces mogą inspirować, a nie wzbudzać zazdrość, o czym przekonuje Kinga Bogdańska, przyjaciółka w zmianie, autorka wielu kursów rozwojowych, Akademii Mistrzyni Swojego Życia  oraz  książki  „Mistrzyni Swojego Życia Żonglująca Matka”.

– Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się skrycie myśleć, że jakimś cudem, mimo wszystkich Twoich talentów i zdolności, to do innych ludzi „uśmiechnął się los”, „że widocznie jest Ci pisane mieć ciągle pod górkę”… Czas przestać bujać w obłokach i spojrzeć prawdzie w oczy. Choćbyś miała największy talent na świecie, jest on nic niewart, jeśli nie wykonasz pracy koniecznej, aby go wykorzystać. Tajemnica dochodzenia do prawdziwego szczęścia nie leży w poszukiwaniu go w źródłach zewnętrznych. Nie wymaga czekania na inne osoby. Jest tylko jedno miejsce, gdzie możesz znaleźć drogę do szczęścia, którego poszukujesz – wewnątrz Samej Siebie. Musisz zebrać Swoje dary, talenty i wszystkie inne cechy, które czynią Cię wyjątkową, a następnie stworzyć strategię i plan działania, aby wprowadzić to wszystko w życie. – mówi Kinga Bogdańska.

Niejedna zabiegana współczesna kobieta w tym miejscu zada Sobie pytanie: „Pięknie brzmi, ale jak tego dokonać? Jak zatrzymać się w pogoni, która trwa każdego dnia?” Według autorskiej metody Kingi Bogdańskiej, kluczowe jest uświadomienie Sobie, że warto przede wszystkim skupić się na procesie, a nie tylko na efekcie zmiany. To umiejętność, do której trudno się zastosować bez odpowiedniego przygotowania, na szczęście o wiele łatwiej przebyć tę drogę mając przy swym boku „Siedem Krasnoludków”, czyli autorską metodę Kingi Bogdańskiej. To nie bajka, tylko szlak, którym podążając łatwiej osiągniesz zamierzony cel. Nazwa metody jest nieprzypadkowa: każdy z 7 etapów ma Swojego odpowiedzialnego i wspierającego Krasnoludka : pojedynczo nie zdziała cudów, ale razem z pozostałymi sześcioma towarzyszami potrafi wpłynąć na tworzoną przez Ciebie rzeczywistość. Oryginalność tej metody polega na tym, że cel osiągamy realizując niewielkie odcinki odnoszące się do różnych sfer i dostosowane do możliwości każdej zabieganej mamy. Dzięki wielotorowości łatwiej o zmianę naszego myślenia i postrzegania Samej Siebie, co sprzyja skupieniu się na Sobie, a nie  na sukcesach innych.

Uwierz w Siebie, przestań liczyć na łut szczęścia. W końcu, jak mówi sama Kinga Bogdańska: „To, jak będzie wyglądało Twoje życie zależy tylko od Ciebie. Więc weź i zacznij coś z nim robić, bo dopóki JESTEŚ możesz wszystko.”

Więcej na www.kingabogdanska.com 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności