lederboard

„Słodko-gorzki smak przywództwa”. Międzynarodowa konferencja dla liderów

W dniach 8-10 września odbędzie się XI edycja konferencji Lato HR pod hasłem „Słodko-gorzki smak przywództwa, czyli jak być liderem w czasach niepewności”. Bez ruszania się sprzed komputera uczestnicy konferencji będą mogli spotkać się z ponad 25 prelegentami z Polski i z zagranicy – dyrektorami zarządzającymi, członkami zarządów, dyrektorami HR i dyrektorami odpowiedzialnymi za różne linie biznesowe.

 

 

Czas pandemii był szczególnym sprawdzianem dla liderów – z dnia na dzień wykorzystywane wcześniej metody działania stały się nieefektywne, a słowa niepewność i nieprzewidywalność zaczęto odmieniać przez wszystkie przypadki. Podczas XI konferencji „Lato HR” przedstawiciele czołowych firm polskich i zagranicznych podzielą się swoimi doświadczeniami w radzeniu sobie z wyzwaniami, przed którymi stanęły biznes i HR w czasie pandemii oraz odpowiedzą na pytania:

– czego w tym czasie nauczyli się o sobie i swoich zespołach,

– jak zarządzać organizacją, gdy z dnia na dzień dramatycznie zmienia się środowisko biznesowe,

– oraz jakie metody działania sprawdzą się ich zdaniem w „nowej normalności”.

Wśród prelegentów są m.in. przedstawiciele firm: Microsoft (Londyn), EIT Climate-KIC (Londyn), PwC, Boston Consulting Group, Loreal, BNP Paribas, Siemens, Orange, Polimex Mostostal,  Suez, Dr Irena Eris, Colliers International i wielu innych. Na uczestników czekają nie tylko tradycyjne prezentacje i debaty, ale także wystąpienia w duetach przedstawicieli HR i biznesu, którzy pokażą jak współpracowali ze sobą podczas pandemii, by umożliwić ludziom bezpieczną i komfortową pracę. Podczas warsztatów dostępnych dla posiadaczy wybranych pakietów trenerzy podpowiedzą m.in., jak zadbać o dobrostan lidera i lepiej radzić sobie z wyzwaniami w życiu zawodowym i prywatnym. Łącznie na uczestników konferencji czeka 8 studiów przypadku, 3 panele dyskusyjne i 4 warsztaty. Podczas wydarzenia zostaną także zaprezentowane wyniki badania przeprowadzonego na przełomie lipca i sierpnia na grupie ponad 100 liderów na temat tego, z jakimi wyzwaniami borykali się podczas pandemii i czego ich te wyzwania nauczyły.

Konferencja adresowana jest do dyrektorów zarządzających, profesjonalistów HR i menedżerów.

Program konferencji jest dostępny na stronie: www.latohr.pl

Organizatorzy:

  • Inwenta jest firmą doradztwa personalnego, świadczącą zaawansowane usługi HR. Realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska menedżerskie oraz wysoce specjalistyczne stanowiska samodzielne. Jako jedna z pierwszych firm na polskim rynku zapoczątkowała projekty rekrutacyjne związane z wykorzystaniem Interim Managerów. W ofercie INWENTY są także projekty diagnozy i rozwoju kompetencji – AC/DC, Audyt personalny, Oceny pracownicze i Ocena 360°. Realizowane są także projekty szkoleniowe w obszarze kompetencji miękkich związanych z zarządzaniem, przywództwem, zmianą i efektywnością. inwenta.pl
  • Well hr zajmuje się projektami z zakresu wellbeingu, employer brandingu, kultury organizacyjnej, budowania zaangażowania, różnorodności i komunikacji wewnętrznej. Jest także twórcą pierwszej w Polsce bazy pracoumilaczy. Well.hr prowadzi w organizacjach badania, tworzy i wdraża strategie, promuje najlepszych pracodawców i ich praktyki oraz dostarcza inspiracji i edukuje rynek, m.in. w cyklicznie wydawanych raportach. Misją firmy jest kreowanie nowych standardów pracy w Polsce. www.well.hr

 

Patronat medialny Law Business Quality.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności