lederboard

Smukła figura od zaraz? Tylko z ekskluzywną Kliniką Korona!


Urlop tuż- tuż, a ty wciąż narzekasz na swoją oponkę? Spokojnie, dzięki zabiegowi Kriolipoliza w Klinice Korona bez trudu osiągniesz wymarzoną figurę!

 

 

Walka o szczuplejsze, jędrne ciało rzadko kiedy jest prostą sprawą. Nie wystarczy sama dieta, ani nawet intensywne treningi. Nie pomogą wyrzeczenia, gdy nie zadbasz odpowiednio o swoje ciało. Dlaczego? To proste – skóra, zwłaszcza po dużym spadku masy ciała traci swą jędrność. Efekt jest paradoksalny- mimo odchudzania i odpowiednich przygotowań do zdrowego gubienia nadprogramowych kilogramów, wstydzisz się pokazać się na plaży w bikini!

Aby nie dopuścić do takiej sytuacji, najlepiej już przed urlopem zafundować swojemu ciału skuteczny i bezpieczny zabieg poprawiający kondycję i wygląd. Ważne też, by dał on natychmiastowe rezultaty. Idealnym rozwiązaniem jest zabieg Kriolipoliza w gabinecie Kliniki Korona!

Gabinet doktora Marka Janisza od lat wspiera kobiety dbające o zdrowie i piękno. Nic dziwnego- oferta Kliniki Korona z zakresu kosmetologii jest imponująca! Ogromnym powodzeniem wśród zadowolonych klientek Korony cieszy się zwłaszcza zabieg Kriolipolizy. Jego istotą jest gruntowne schłodzenie komórek tłuszczowych, wynikiem czego jest rozpad tkanki tłuszczowej. Zabieg jest niezwykle skuteczny, a jego efekty można dostrzec już po pierwszej sesji.

Najważniejsze jednak, że Kriolipoliza jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym i nieinwazyjnym! Nie musisz więc obawiać się skutków ubocznych! Warto również podkreślić, że tylko w ośrodku doktora Marka Janisza pacjent zainteresowany zabiegiem Kriolipolizy może liczyć na bezpłatną fachową konsultację lekarską, podczas której rozwiane zostaną wszelkie wątpliwości. To najlepszy dowód na to, że zabiegi oferowane przez Klinikę Korona są gwarancją bezpieczeństwa i wysokiej jakości!

Warto też podkreślić, że Kriolipoliza skutecznie usuwa tłuszcz zwłaszcza w takich partiach ciała jak brzuch, plecy, czy „boczki”, które niezwykle trudno czasem wymodelować. Kriolipoliza zatem to metoda, która jest jedyną deską ratunku dla osób, które mimo długotrwałego odchudzania, diety połączonej z właściwie dobranymi ćwiczeniami wciąż nie mogą schudnąć!

Odchudzanie nie musi być nierówną walką z „boczkami”, wyjście na plażę w bikini nie musi być stresujące. Wystarczy tylko, że skusisz się na zabieg Kriolipoliza w Klinice Korona!

Joanna Bielas

 

Więcej o zabiegu na www.zdrowe-piekno.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności