Sofitel Fashion Show we Wrocławiu


Wrocław znany jest jako miejsce o znaczących wydarzeniach kulturalnych, a w samym sercu miasta znajduje się hotel Sofitel Wroclaw Old Town, którego jednym z wyróżników, obok sztuki i kultury, jest design. Tym samym Hotel Sofitel Wrocław Old Town, postanowił wyjść na przeciw oczekiwaniom i stworzył projekt Sofitel Fashion Show, którego pomysłodawczynią jest PR Manager hotelu, Marta Skrzypek.

Pierwsza edycja Sofitel Fashion Show odbyła się 18 czerwca 2015 r. w atrium Hotelu Sofitel Wrocław Old Town. Cały event poprowadziły Marta Skrzypek – PR Manager Hotelu oraz Paulina Kiryk.

Wydarzenie łączyło ze sobą elementy spotkania i rozmów z publicznością, a kulminacją całego eventu był pokaz mody Dominiki Młyńczak oraz Agnieszki Światły. Zaproszeni goście mogli nie tylko podziwiać wrocławskie projektantki, lecz również posłuchać koncertu młodego saksofonisty, Karola Wieczorka.

Organizatorzy przeprowadzili również dwa wywiady z przepięknymi i pełnymi sukcesów prelegentkami; jedną z nich jest blogerka modowa Cookish Stylish, absolutna pasjonatka mody i jedzenia, która połączyła swoje dwie największe pasje w jedną całość. Goście mogli również posłuchać wywiadu z właścicielką kliniki medycyny estetycznej Coramed – Dagmarą Szewczyk, która opowiedziała o zabiegach przeznaczonych dla kobiet i mężczyzn poprawiających wygląd skóry i sylwetki.

Pokaz wieczoru
Pokaz mody otworzyła marka Ottaviano – wrocławska marka łącząca wygodę dresu z elegancją. Wszystkie produkty są wykonane przez Dominikę Młyńczak. Marka szczyci się bawełnianym dresem własnej produkcji. Wszystkie produkty są wytworzone ręcznie w Polsce. Dominika tworzy swoje produkty z myślą o kobietach, takich jak ona czyli ceniących wygodę oraz potrzebujących sukienki na każdą okazję, by jedną sukienką można było założyć rano na spacer z dzieckiem a wieczorem zmienić obuwie na szpilki i w tej samej sukience wyjść na spotkanie.

10411732_872993189439814_4616797980480982555_n

Kulminacją całego wydarzenia był pokaz Agnieszki Światły – laureatka wielu prestiżowych konkursów dla projektantów mody, takich jak „Gryf Fashion Show 2008”, „Oskary Fashion 2006” oraz „New Look Design 2008”. Uznana nie tylko w Polsce, lecz również za granicą.

Jej projekty pokochało wiele znanych i cenionych gwiazd show bussinesu oraz między innymi: Patrycja Kazadi, Hanna Lis, Aleksandra Rosiak, Agnieszka Popielewicz, Otylia Jędrzejczak czy Ewa Skibińska.

Goście Sofitel Fashion Show mogli podziwiać kreacje wieczorowe oraz ślubne, stworzone z naturalnych włoskich tkanin, takich jak jedwabie, muśliny, szyfony, żorżety oraz kaszmiry.

Skąd pomysł na event?
– Sofitel jest marką pozycjonowaną w segmencie hoteli luksusowych. To co odróżnia Nas od innych marek to m.in. przywiązanie do mody, która towarzyszy nam na co dzień. Wiele naszych hoteli projektowanych jest przez światowe sławy architektury oraz dekoratorów wnętrz, takich jak: Didier Gomez, Jean Nouvel, Christian Lacroix czy Kenzo Takada. Na stałe w schemat naszej działalności wpisane są właśnie tego typu eventy, które chcemy wspierać – mówi PR Manager hotelu, Marta Skrzypek.

Patronat nad wydarzeniem objęły Wensujanki – społeczność, która ma dawać inspirację, pomagać w nawiązywaniu kontaktów, dostarczać nowe pomysły i uczyć podstaw funkcjonowania w świecie biznesu. Swoje wsparcie i wkład w organizację całego przedsięwzięcia miała Paulina Kiryk – kilkuletnia koordynatorka Wenusjanek, która chętnie wspiera działania promujące kobiety sukcesu. O makijaż modelek zadbała Agnieszka Freus z wizaz-online.pl, a fryzury wykonał salon Machnicki Studio.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności