Sonoforeza w ekskluzywnej Klinice Korona – poczuj moc nawilżenia!


Po gorącym urlopie twoja skóra chce pić? Wypróbuj sonoforezę – najnowszej generacji zabieg, który skutecznie nawilży i odżywi całe ciało!

 

Intensywne promienie słońca, morska woda i wiatr to dla wielu z nas synonimy udanego letniego wypoczynku. Niestety, każdy z tych czynników narusza delikatną barierę ochronną skóry. Dodatkowo latem często zapominamy o nakładaniu odpowiedniej warstwy kremu z filtrem ochronnym, myśląc, że dzięki temu można szybciej się opalić. Pamiątką po takim urlopie, obok mało eleganckiej, bo czerwonej opalenizny, jest niestety przesuszona i podrażniona skóra. Efektem, który zaobserwujemy w późniejszym czasie jest za to przyspieszony proces  starzenia i zmarszczki, które pojawiły się o wiele za wcześnie.

Jak temu zapobiec? Nawet jeśli podczas urlopu umiejętnie korzystałaś z promieni słońca, twojej skórze przyda się solidna regeneracja! Zwykła maseczka czy ulubiony krem mogą jednak nie wystarczyć. Bardziej wymagającej skórze pomoże z pewnością sonoforeza- najnowsza zdobycz kosmetologii!

Sonoforeza dostępna jest w wyspecjalizowanych salonach, takich jak Klinika Korona, która oferuje szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii.

– Do przeprowadzenia sonoforezy potrzebny jest specjalny sprzęt, który wytwarza fale ultradźwiękowe. Dzięki nim, w głąb skóry wprowadzone zostają substancje pielęgnacyjne, ale też leki, dlatego sonoforeza wykorzystywana jest również w medycynie estetycznej, np. do zwalczania blizn czy trądziku. W zależności od naszych potrzeb, dzięki zabiegowi możemy dostarczyć skórze np. koktajl witaminowy do twarzy i ciała, hialuronowe serum nawilżające, czy serum kolagenowe, a także wiele innych preparatów, których działanie i wysoką skuteczność potwierdzają liczne testy dermatologiczne. – wyjaśnia dr Marek Janisz.

Warto wiedzieć, że Klinika Korona oferuje nie tylko szeroką gamę produktów do sonoforezy, ale również specjalistyczną poradę, podczas której sama zdecydujesz, jakiego preparatu twoja skóra najbardziej potrzebuje po wakacjach. Najważniejsze jednak, że efekty widoczne są już po pierwszej sesji. Dzięki sonoforezie zyskujesz więc pewność, że twoja skóra dostała to, co najlepsze – solidną dawkę niezbędnych substancji i nawilżenia, dzięki czemu wyglądasz młodo, promiennie i świeżo!

Sonoforeza działa jak odżywczy koktajl dla skóry- zawiera mnóstwo dobroczynnych składników, dogłębnie nawilża, zapewnia znakomite rezultaty. Przekonaj się o tym… na własnej skórze!

Więcej na www.zdrowe-piekno.pl

 

Joanna Bielas I.D.MEDIA

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności