Spędź weekend w ekskluzywnym spa i weź udział w wyjątkowych warsztatach


20 maja w ekskluzywnym hotelu Srebrny Dzwon w Kadynach na Mazurach startuje kolejne spotkanie biznesowej akademii organizowanej przez prestiżowy magazyn Law Business Quality. Ponad 20 pań spotka się w kameralnym gronie na wyjątkowych warsztatach z najlepszymi trenerami biznesu.

 

Wśród zaproszonych prelegentów znalazły się: Anna Urbańska – neurocoach, trener biznesu, Anna Kazakow – mediatorka, coach i trenerka z zakresu kompetencji miękkich, Kasia Malinowska – life & language coach, Ewa Hartman – trenerka z zakresu budowania marki osobistej, wystąpień publicznych oraz inteligencji międzykulturowej i Ilona Adamska – pomysłodawczyni Akademii, wydawca, redaktor naczelna Law Business Quality.

TEMATY WYKŁADÓW:
1. Efekt pierwszego wrażenia – nie wystarczy wiedzieć, że jest.
2. Być przywódcą dla siebie i innych. Jak zarządzam i co z tego wynika?
3. Od MARZYCIELKI do WŁAŚCICIELKI, czyli jak stworzyć dobrze prosperującą firmę.
4. Słowami buduję swój świat.
5. Od pasji do biznesu. 10 zasad, jak osiągnąć sukces w swojej branży.

– Po raz drugi uczestniczyłam w tym weekendowym wydarzeniu. Jestem zachwycona jeszcze bardziej niż za pierwszym razem. Bardzo wartościowe wykłady, prelegenci o niezwykle wysokim poziomie wiedzy i umiejętności przekazania tej wiedzy słuchaczom. Wracam naładowana energią! Wprost nie mogę się doczekać powrotu do domu, aby zacząć działać! – tak jedną z Akademii na Pomorzu wspomina Lidia Bąk z Warszawy, właścicielka galerii sztuki Be-Art exclusive.

IMG_7626+

– Jestem pod ogromnym wrażeniem Akademii Law Business Quality. Kameralne spotkania z cudownymi kobietami – uczestniczkami tej Akademii wzbogacają moje życie. Każda historia ma swój początek. To spotkanie z Iloną Adamską, kobietą kreatywną, przedsiębiorczą, z ogromnym potencjałem tworzenia platformy dla łączenia przedsiębiorczych kobiet – daje mi możliwość budowania przyjaźni na forum prywatnym i biznesowym. Dziękuję za bardzo dobre warsztaty, za nową wiedzę, która mi pomoże w rozwoju mojej osoby – wspomina Akademię pod Krakowem Jadwiga Adamczyk, Manager Forever Living Products.

– Serdecznie zapraszam do udziału wszystkie panie. Nie tylko te, które prowadzą własny biznes. Miła, kameralna i przyjazna atmosfera naszych weekendowych wyjazdów do SPA to doskonała okazja do zawarcia nowych znajomości, przyjaźni, a także możliwość naładowania akumulatorów do pracy na kolejne miesiące. Wszystko to w pięknych wnętrzach Hotelu Srebrny Dzwon – zaprasza Ilona Adamska, pomysłodawczyni Akademii Law Business Quality.

Pełen program wyjazdu dostępny jest na stronie http://magazynlbq.pl/program-v-weekendowej-akademii-law-business-quality/
Koszt 350zł.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy: redakcja@magazynlbq.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności