Konferencja „Sport inspiracją dla menedżera” już za tydzień


Z uwagi na zbliżające się Letnie Igrzyska Olimpijskie 2016 w Rio de Janeiro tematyka sportowa, tematyka olimpizmu pojawi się w centrum zainteresowania całego społeczeństwa już za 4 miesiące. Fundacja Zdrowie poprzez Sport wychodzi na przeciw takiemu zainteresowaniu i zaprasza menedżerów, biznesmenów a jednocześnie pasjonatów sportu na konferencję popularno-naukową „Sport inspiracją dla menedżera“.

 

23 kwietnia 2016 w Bibliotece Narodowej będzie można zainspirować się zasadami panującymi w sporcie: szczytnymi walorami olimpizmu czy bushido – tłumaczonym jako droga samuraja oraz wiedzą, charyzmą i doświadczeniem ludzi profesjonalnie zajmujących się sportem. Będzie można poznać metody jakie stosują sportowcy do zwiększenia samokontroli, przełamywania barier, realizacji wyznaczanych sobie celów oraz zwiększenia efektywności pracy zespołowej. Dowiedzieć się także jak świadomie i bezpiecznie uprawiać aktywności fizyczne, również w stopniu ekstremalnym.

 

baner-sport-2016-

 

Prelegentami konferencji są wyjątkowe postacie w świecie sportu oraz psychologii sportu, które czynią z wydarzenia istną kuźnię wiedzy i motywacji.

Wśród gości są m.in:

dr Krzysztof Zuchora – wykładowca AWF / Polski Komitet Olimpijski

Aleksandra Musielak – multimedalistka, trener, fizjoterapeuta sportowy / Adrenaline FIT

dr Aureliusz Kosendiak – naukowiec, zdobywca Norseman Xtreme Triathlon 2015 / Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu

Wojciech Eichelberger – psychoterapeuta, coach i trener / Instytut Psychoimmunlogii IPSI

Natalia Koperska – psycholog sportowy, doktorantka AWF, prowadzi badania z zakresu przywództwa w sporcie

sensei Jerzy Szcząchor – jeden z najlepszych polskich zawodników karate tradycyjnego, trener m.in. Anny Lewandowskiej, autor Kodeksu Etyki PZKT / Karate Klub Pruszków

Robert Korzeniowski – polski lekkoatleta, mistrz olimpijski, menedżer projektu „Medycyna dla Sportu i Aktywnych“ / Grupa Lux Med

Marcin Piasecki – redaktor i wydawca m.in. Rzeczpospolitej, Sukcesu, Parkietu, który poprowdzi dyskusję nt. „Roli sportu w osiąganiu sukcesu w biznesie“.

 

Konferencja odbywa się pod honorowym patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Wydarzenie ma charakter niekomercyjny, dochód lub co najmniej 20% przychodu z biletów zostanie przekazane na: Fundację Zostań Mistrzem – www.zostanmistrzem.pl / Fundację Sarigato – www.karmimypsiaki.pl / Stowarzyszenie Lekarze Nadziei – www.sln.org.pl.

 

Zapraszamy

23 kwietnia 2016, sobota, godz. 9:30

Biblioteka Narodowa, al. Niepodległości 213, Warszawa

www.SportInspiruje.pl

www.facebook.com/DzienSportu

 

Patronat medialny: Law Business Quality.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności