lederboard

Spotkanie dla przedsiębiorczych kobiet już 17 września we Wrocławiu!

Kobieta przedsiębiorcza to nie tylko założycielka własnego biznesu. Kobieta przedsiębiorcza bierze odpowiedzialność za własne życie i zaczyna nim kierować tak, jak zawsze tego chciała. Zmierza w stronę swoich celów. Ma odwagę, aby wykorzystywać nadarzające się okazje. Ma apetyt na życie, chce uczyć się nowych rzeczy i poznawać inspirujących ludzi. Właśnie dla takich kobiet Czerwona Szpilka organizuje kolejne spotkanie – tym razem w zupełnie innej odsłonie. Zamiast w sali konferencyjnej, panie spotkają się na statku i popłyną w rejs po Odrze.

 

Czerwona Szpilka na luzie

Nowy cykl spotkań Czerwonej Szpilki będzie skupiał się głównie na budowaniu relacji, które jak wiadomo są podstawą każdego biznesu. Ważne jednak, że nie będzie to typowe spotkanie opierające się wyłącznie na wymianie wizytówek. To spotkanie będzie networkingiem w najlepszej postaci – będzie sprzyjało ku temu miejsce, atmosfera i okoliczności. Organizatorzy jak zawsze zadbają o każdy szczegół, aby dać uczestniczkom możliwość wykorzystania spotkania w 100%.

Warto również zwrócić uwagę na charakter spotkania. Jak wskazuje sama nazwa wydarzenia – ma być to spotkanie „na luzie”. Dzięki temu każda z uczestniczek zyska możliwość poznania potencjalnych partnerów biznesowych od tej prawdziwej, naturalnej strony.

Co w programie?

Spotkanie rozpocznie się od 90-minutowego rejsu po Odrze na pokładzie największego statku pasażerskiego, który pływa po wodach śródlądowych w Polsce. Na powitanie każda z pań otrzyma specjalnego drinka, dzięki któremu już od pierwszych minut będzie mogła skupić się na relaksie i miłym spędzaniu czasu. Widoki na Wrocław od strony rzeki są naprawdę imponujące, więc będzie to również doskonała okazja na spojrzenie na to piękne miasto z zupełnie innej perspektywy.

90 minut to również wystarczająco dużo czasu, aby wstępnie zapoznać się ze wszystkimi uczestniczkami wydarzenia.  Swobodna atmosfera pozwoli na naturalne i nieskrępowane zachowanie. Po tym czasie uczestniczki zostaną zaproszone do udziału w warsztatach prowadzonych przez Patrycję Kondracką oraz Martę Tymoszewicz. Będzie to okazja, aby zrobić coś dobrego dla swojego ciała i urody. Dzięki warsztatom Facefitness panie nauczą się wykonywać poprawne ćwiczenia, które są idealne do zachowania jędrnej i sprężystej skóry twarzy. Natomiast podczas warsztatów oddechowych zostanie zaprezentowany właściwy sposób oddychania, który jest niezbędny do zachowania młodości i zdrowia całego ciała i umysłu.

Czerwona Szpilka na luzie

Kolacja i spotkanie z autorką bestsellera „Uczulona na wino”

Po części warsztatowej przed uczestniczkami pojawi się Izabela Jagosz – autorka bestsellerowej powieści „Uczulona na wino”. Pisarka przedstawi inspirujący wykład, którego musi wysłuchać każda kobieta, która codziennie zmaga się z wieloma życiowymi wyzwaniami. Będzie to również doskonała okazja dla fanów powieści, aby zrobić sobie z autorką pamiątkowe zdjęcie oraz otrzymać specjalną dedykację w książce. Co więcej, osoby, które zdecydują się na wzięcie udziału w całym wydarzeniu, otrzymają w prezencie książkę „Uczulona na wino”.

Ten wyjątkowy dzień zostanie zwieńczony kolacją, która będzie doskonałą okazją do umocnienia nawiązanych relacji. Ten typ spotkań cieszy się w Czerwonej Szpilce ogromnym zainteresowaniem, dlatego nie mogło jej zabraknąć w programie i tym razem. Będzie to doskonała okazja do długich rozmów przy pysznym jedzeniu i doskonałym winie.

Spotkanie odbędzie się już 17 września od godziny 15:30 we Wrocławiu. Ilość miejsc ograniczona, więc warto zadbać o swoje miejsce już dziś. Bilety dostępne są na stronie Organizatora: www.bit.ly/na-luzie

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności