lederboard

„Sprzedaż prowokacyjna – okrzyknięta czwartą rewolucją sprzedażową” – Spotkanie biznesowe


29 października w Warszawie odbędzie się otwarte spotkanie Polish Business Club. Gościem specjalnym będzie Mateusz Mrozowski, manager i doradca biznesowy, który opowie o rewolucji w sprzedaży. Spotkanie będzie miało formułę merytorycznego spotkania biznesowego, połączonego z networkingiem.

 

 

Polish Business Club co miesiąc organizuje spotkania, które mają na celu promowanie przedsiębiorczości i nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. Najbliższe spotkanie odbędzie się 29 października w Businessman Institute (Trakt Lubelski 40A). Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.

Tym razem uczestnicy wezmą udział w interaktywnej prelekcji ujawniającej psychologiczne mechanizmy towarzyszące podejmowaniu decyzji, zarówno biznesowych, jak i osobistych w oparciu o system własnych przekonań, wartości i dążenia do zaspokojenia fundamentalnych potrzeb przez klienta. Koncepcja oparta o najnowsze badania amerykańskiego stowarzyszenia SEC, a w 2011 roku została okrzyknięta 4 rewolucją sprzedażową. W Polsce praktycznie nieznana.

 

mateusz-mrozowski

Gościem specjalnym spotkania będzie Mateusz Mrozowski – czynny manager i doradca biznesowy. Trener i coach sprzedaży. Szkolił i współpracował z takimi markami jak: Energa, SGS, IKEA, Gamma discover, Jbb coaching.Jako ekspert publikuje na łamach magazynów: Forbes, Marketer+, Szef Sprzedaży, Franczyza&biznes, Brief, Law Business Quality. Jest autorem książki „Sprzedaż jest $exy, albo nie ma jej wcale”.

Prelegent opowie m.in. o:
• Zmianach procesowych po 2008 roku w branży sprzedażowej – kryzys światowy.
• Monstrualnych badaniach SEC (sale executive council).
• Relationship selling is dead.
• Narodzinach nowego profilu sprzedawcy – the challenger sale.
• Czynnikach wspierających sprzedaż prowokacyjną (Teach, Tailor, Take control).
• Implementacji sprzedaży prowokacyjnej w Polskich realiach.

Agenda spotkania:
13:45 – Rejestracja na wydarzenie
14:00 – Rozpoczęcie wydarzenia
Przedstawienie idei, celów i kierunków rozwoju Polish Business Club
14:30 – Przedstawienie uczestników spotkania (jedna minuta – jedna osoba)
15:00 – Krótka przerwa networkingowa
15:15 – Mateusz Mrozowski – „Sprzedaż prowokacyjna – okrzyknięta czwartą rewolucją sprzedażową”
16:15 – BusinessLunch & networking
17:00 – Zakończenie spotkania – rozmowy kuluarowe

 

banner-pazdziernik-wwa1

 

Każdy uczestnik spotkania będzie miał możliwość prezentacji swojej firmy przed pozostałymi obecnymi, prowadzenia networkingu i wysłuchania prelekcji. Rejestracja uczestników jest możliwa pod tym adresem: Link. Opłata za uczestnictwo (uwzględniająca dwudaniowy posiłek) to 70 zł brutto (przy rejestracji do 20.10), 80 zł brutto (przy rejestracji do 28.10) lub 100 zł brutto (opłata na miejscu, w dniu wydarzenia). Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, nie tylko dla członków PLBC. Zapraszamy do rejestracji i przybycia!

Patronat medialny Law Business Quality.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności