lederboard

Srebrne rękodzieło artystyczne z duszą

Są ozdoby, które na pierwszy rzut oka komunikują, iż zostały stworzone przez ludzi z pasją. Ludzi, którzy włożyli w ich powstanie swoje serce i duszę. Nietuzinkowe, oryginalne i zachwycające w swoim misternym wykończeniu kolczyki, bransoletki, zawieszki i inne srebrne rękodzieło tworzy Magiczny Ogród Biżuterii Venus Galeria

 

 

 

Tworzona przez Renatę Wydro manufaktura biżuterii mieści się w Kłodzku, malowniczo położonym miasteczku otoczonym górami. To tutaj, w dolnośląskiej kotlinie, powstają pomysły, projekty i srebrne ozdoby. Tworzone są od początku do końca w kameralnej pracowni u podnóża Twierdzy Kłodzkiej. Od momentu przetopienia srebrnego granulatu do momentu finalnych szlifów. Ze szczyptą magii, mnóstwem pasji oraz z niebywałym stylem.

Charm like you like

Motto przewodnie marki to właśnie „charm like you like”. Czaruj na swój własny sposób. Zachwycaj i intryguj, szokuj i baw – to Ty dyktujesz warunki. Twórz własną historię i wyrażaj siebie tak, jak lubisz. Z tą niezwykle ciekawą biżuterią masz ku temu okazję.

Biżuteria Venus Galerii jest inna niż wszystkie. Będzie idealnym wyborem dla osób, które poszukują odważnych i unikatowych projektów. Takich, których próżno szukać w mainstreamowych warsztatach jubilerskich czy centrach handlowych.

Na pierwszy plan wybija się kolorystyka. Srebro przybiera tu bowiem wiele odmian i kolorów. Kruszec wzbogacany jest m.in. o oksydę miedzianą lub grafitową, które sprawiają, że ozdoby są cieniowane, nieoczywiste i bardzo oryginalne. Nie można przejść obok nich obojętnie. Oczywiście, klasyczne białe srebro również jest obecne, podobnie jak srebro pozłacane.

Projekty są inspirowane naturą i otaczającym nas światem, w którym każdego dnia można odnaleźć elementy magii. Zwłaszcza na Dolnym Śląsku, który słynie ze swej tajemniczości i unikatowej przyrody. Przykład? Park Narodowy Gór Stołowych i Błędne Skały. Podobnego miejsca próżno szukać na mapie Europy. Venus Galeria posiada kolekcję inspirowaną tym niezwykłym miejscem – biżuteria inspirowana skałami! Czyż nie brzmi to intrygująco?

W swojej ofercie Venus Galeria ma projekty ekstrawaganckie i odważne, ale także klasyczne, stonowane i ponadczasowe. Takie, które nigdy nie wyjdą z mody i mogą nosić je osoby w każdym wieku. Oferta biżuterii kierowana jest nie tylko do kobiet, ale także do mężczyzn a nawet dzieci. Na najmłodszych czekają urocze projekty oraz delikatne wzornictwo, które stanowić będą piękną pamiątkę na lata i idealnie nadają się na prezent na różne okazje.

Wsparcie polskich marek

Po biżuterię Venus Galerii warto sięgnąć również ze względu na to, iż jest to w 100% marka polska. Cały proces produkcji odbywa się w naszym kraju, wyroby są ręcznie wykonywane i starannie wykończone w kłodzkiej pracowni, a radość z ich noszenia pozostaje na długo. Marka sprzedaje w internecie, ponadto można spotkać ją na największych i najważniejszych targach biżuterii oraz ozdób w naszym Polsce i za granicą. Zapraszamy na https://venusgaleria.pl/!

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności