lederboard

Start aplikacji modowej Clotify


W minioną sobotę 21 maja 2016, swój start miała innowacyjna aplikacja modowa Clotify. Event z gwiazdami odbył się w plenerze przy Złotych Tarasach w Warszawie. Ania Wendzikowska, Magda Steczkowska, Klaudia Halejcio, Agnieszka Kaczorowska i wokalista Arek Kłusowski podzielili się z publicznością korzyściami, jakie oferuje im aplikacja Clotify.

 

Nie zabrakło również popularnych bloggerów – Cajmel i Rebel Fashion Style oraz stylistów. Ania Męczyńska w ciągu całego dnia wybierała najciekawsze stylizacje, które były nagradzane voucherami na zakupy w Złotych Tarasach. Konrad Fado opowiedział o swojej pracy z gwiazdami, a także w jaki sposób Clotify może każdemu ułatwić wybór garderoby na każdą okazję.

01_clotify_116

Wirtualna szafa Clotify to innowacyjna mobilna aplikacja modowa, zapewniająca nieograniczony dostęp do własnej garderoby oraz setek modowych inspiracji od najlepszych marek, gwiazd, celebrytów i innych użytkowników w nowej odsłonie serwisu społecznościowego. Teraz każdy może mieć uporządkowaną kolekcję wszystkich swoich ubrań w telefonie, jednocześnie każdy ma nieograniczony dostęp do najnowszych trendów w każdym miejscu i czasie.

01_clotify_010

 

Idea Clotify

Clotify to innowacyjna mobilna aplikacja społecznościowa, która umożliwia porządkowanie garderoby, inspiruje i kształtuje styl ubierania według najnowszych trendów modowych w Polsce i na świecie. Dzięki Clotify każdy może przenieść zawartość własnej garderoby do wirtualnej szafy w urządzeniu mobilnym gdzie może  przeglądać ubrania oraz dodatki, dobierać je w zestawy jak i również zachwycić swoim wyglądem innych użytkowników bez względu na czas i miejsce.

scena z: Magda Steczkowska, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

– Aplikacja Clotify powstała w odpowiedzi na odwieczny – nie tylko kobiecy – problem: „nie mam się w co ubrać!”. Jestem przekonany, że wszyscy mamy znacznie więcej ubrań niż nam się wydaje. Czujemy jednak ciągły niedosyt i niezadowolenie z własnej garderoby, gdyż nie wykorzystujemy jej potencjału: zapominamy o dużej części swoich ubrań i korzystamy jedynie z kilku bezpiecznych i znanych sobie stylizacji. Stąd zrodził się pomysł na stworzenie serwisu społecznościowego na urządzenia mobilne dedykowanemu modzie – Clotify, która nie tylko uporządkuje nasze garderoby, ale również zainspiruje i pomoże nam ubierać się lepiej i sprawniej. – mówi Mikołaj Krzemiński, właściciel i pomysłodawca aplikacji Clotify.

01_clotify_088

 

Jak działa Clotify

Wystarczy:

 

  1. Pobrać bezpłatnie aplikację Clotify z App Store lub Google Play.
  2. Zalogować się przez konto na FB lub za pomocą e-mail.
  3. Zrobić zdjęcia swoich ubrań lub uzupełnić je z szaf innych użytkowników.
  4. Tworzyć idealne stylizacje publikując własne zdjęcia  lub kolaże na swoim wall’u informacym

 

Ponadto, użytkownik po zalogowaniu może natychmiast przeglądać zawartość udostępnionych szaf w aplikacji Clotify, inspirować się publikacjami znanych marek, obserwować celebrytów, stylistów oraz znajomych. Własna szafa wirtualna  umożliwia użytkownikowi oznaczanie części garderoby we własnej stylizacji czym inspiruje.

 

 

 

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności