lederboard

Statuetki BESTSELLERY ROKU rozdane! Co o nagrodach mówią zwycięzcy?

Prestiż, innowacyjność, niezwykła dbałość o każdego klienta i wybieganie o krok przed konkurencję – te cechy zostały wyróżnione statuetkami Bestsellery roku 2018 przyznawanymi przez magazyn „Law Business Quality”. Kto znalazł się w niezwykłym gronie wyróżnionych osób?

 

Agencja I.D.Media przyzwyczaiła swoich klientów i czytelników do zjawiskowych, pełnych rozmachu imprez, podczas których wyłonione zostają przedsiębiorcze, kreatywne osoby zmieniające świat wokół nas na plus. Ostatnia gala organizowana przez Ilonę Adamską przerosła jednak najśmielsze oczekiwania zgromadzonych gości!

DSC_8159

Impreza zorganizowana w warszawskim Klubie Loft 44 zgromadziła przeszło 200 osób.

Spotkanie prowadził Ryszard Rembiszewski wraz z Iloną Adamską, wśród gości wypatrzeć można było m.in.: Ewę Kuklińską, Annę Kerth, Olę Mikołajczyk, Annę Powierzę, Jarosława Jakimowicza, Andrzeja Pągowskiego, a na scenie w porywających recitalach wystąpili Artur Gotz i Anna Hamela.

12 uro ID (93 of 143)

Najwięcej emocji wzbudził jednak moment rozdania statuetek Bestsellery roku 2018. Laureaci kilku nagród to osoby i firmy, o których wizerunek dbają profesjonaliści z agencji PR I.D.Media.

Wśród nagrodzonych tą prestiżową nagrodą, w kategorii Kosmetyki naturalne znalazła się Anna Gołębiowska- Plich z firmy NOVA Kosmetyki:

– To dla nas wielki zaszczyt oraz ogromne wyróżnienie, iż NOVA Kosmetyki znalazło się w gronie zwycięzców. Cieszymy się, iż doceniona została jakość naszych produktów. Chcemy, aby spełniały one wymagania osób poszukujących kosmetyków idealnie dopasowanych do swoich potrzeb. Dlatego tę nagrodę traktujemy jako zobowiązanie na przyszłość i źródło motywacji do dalszego działania. – wyznała szczęśliwa laureatka.

12 uro ID (60 of 143)

Także Karina Kondeja-Wojtczak, właścicielka firmy kosmetycznej Kumazu, nie kryła radości wywołanej oddaniem w jej ręce wyjątkowej nagrody:

– Jestem niezwykle poruszona i szczęśliwa, że marka Kumazu po raz kolejny zdobyła wyróżnienie w prestiżowym plebiscycie magazynu LAW BUSINESS QUALITY. To pokazuje, że nasze produkty cieszą się dużym poważaniem i zaufaniem, a grono zadowolonych Klientów, które stale rośnie, jest tego dodatkowym dowodem. Każda nagroda to dla nas motywacja do dalszej pracy, dlatego obiecujemy dbać o wysoką jakość naszych usług i produktów, tak aby tytuł „bestselleru” nigdy nie stracił na aktualności.

W gronie szczęśliwych laureatów nie mogło zabraknąć Izabelli Markiewicz, właścicielki Butik Caffe:

12 uro ID (69 of 143)

– Jestem niezmiernie szczęśliwa z otrzymanej nagrody. Moja kategoria to Modowo-kulinarne Odkrycie Roku. Czuję się wybranym prekursorem nowej ery, która pozwoli natchnąć ludzi do utożsamiania się z tym cudownym łączeniem dobrego smaku i gustownego kreowania wizerunku w jakże odmiennej scenerii niż to jest przyjęte na co dzień.

Satysfakcji nie kryła też Joanna Preisner, właścicielka hotelu Bacówka Radawa Spa****:

– Jesteśmy pod wrażeniem zorganizowanego wydarzenia, na którym mogliśmy poznać wielu inspirujących ludzi. Perfekcyjna organizacja potwierdza profesjonalizm Ilony Adamskiej i prowadzonej przez nią agencji. Dziękujemy za zaproszenie i wyróżnienie jako jedynego hotelu dla dzieci w Polsce. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie, a spotkanie w tak wspaniałym gronie pozwoliło nawiązać wiele ciekawych kontaktów i znajomości.

12 uro ID (77 of 143)

Agnieszka Janisz z Kliniki Korona dodaje: – To prestiżowe wyróżnienie dla naszej Kliniki jest ogromnym uznaniem za wysiłek jaki wkładamy w celu zapewnienia najwyższych standardów usług naszym pacjentom. Nieustannie będziemy dążyć do doskonalenia swojego warsztatu i nadal z całym zespołem będziemy oddani swoim podopiecznym.

12 uro ID (72 of 143)

– Udział w plebiscycie Bestseller Roku 2018 to dla mnie niesamowite doświadczenie. Nigdy bym nie przypuszczała, że Dziewczyna w trampkach stanie na jednym podium z przedstawicielami prestiżowych marek na polskim rynku. Zdobycie wyróżnienia w kategorii Innowacyjny projekt dla młodzieży jest dla mnie nie tylko sukcesem, ale przede wszystkim dowodem na to, że prawdziwe marzenia zawsze zwyciężają. Dziewczyna w trampkach to nie tylko książka, projekt, to przede wszystkim mój świat, który buduję z wielkim trudem, ale i olbrzymią radością – nareszcie wiem, że to co robię ma sens. Ta statuetka to dla mnie niesamowita motywacja, dzięki której wiem, że osiągnę jeszcze więcej. – wyznała szczęśliwa laureatka, Małgorzata Kapuściak.

12 uro ID (75 of 143)

Prestiż, uznanie, dodatkowa motywacja – zdaniem Kingi Bogdańskiej to najważniejsze korzyści płynące z otrzymania statuetki Bestsellery roku 2018:

– 28 lutego tego roku był dla mnie bardzo ważnym dniem. To dzień w którym otrzymałam potwierdzenie, że mój sposób wspierania zapracowanych kobiet- Akademia Mistrzyni Swojego Życia – ma sens i jest doceniany przez szersze grono osób. Kiedy stałam na scenie i trzymałam w rękach statuetkę poczułam, że kolejny mój mały cel, który postawiłam sobie 1,5 roku temu, został osiągnięty. Pomimo determinacji nie sądziłam, że tak szybko się zrealizuje. To dodało mi siły i wiary, że warto stawiać sobie poprzeczkę wysoko. Obecnie Akademia Mistrzyni Swojego Życia wchodzi na wyższy poziom – powstała jej siostra – Akademia Liderek, dla kobiet pełniących średnie i wyższe stanowiska liderskie. Statuetka, którą otrzymałam z pewnością przyczyni się do tego, by mój kolejny projekt spełnił oczekiwania kobiet, które chcą sięgać wyżej!

12 uro ID (84 of 143)

Kiedy zapytaliśmy gości, co sądzą o wydarzeniu – usłyszeliśmy:

– To był jeden z tych eventów, których długo się nie zapomina. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Chyba jeden z lepszych eventów I.D.MEDIA. Mnóstwo atrakcji dla gości i partnerów wydarzenia. Wspaniała uczta kulinarna, wyborne drinki i catering. Występ Anny Hameli powalający. – powiedziała Renata Dziewońska, gość wydarzenia.

12 uro ID (40 of 143)

– Jesteśmy z mężem oczarowani galą. Przyjechaliśmy aż z Krakowa, by wspólnie z Iloną Adamską świętować 12. urodziny jej firmy. Byliśmy pod wrażeniem rozmachu imprezy. Wspaniały poczęstunek, super nagrody w loterii, niezwykle ciekawi gości, nowe kontakty biznesowe. No i nasze muzyczne odkrycie – Artur Gotz. – dodała Anna Firlej.

Głównym sponsorem wydarzenia była GRUPA BEMO MOTORS, która ufundowała weekend z Mazdą CX-5 i Fordem EcoSport.

O catering i wyborne wino zadbali: DIETERING.COM i RED NOSE.

12 uro ID (107 of 143)

Partnerami wydarzenia byli m.in. Canon Polska, Golf Channel Polska, M’onduniq, Fabrica de Pasjone, Medical Clinic Podhale.

Mimo, że gala magazynu „LBQ” już za nami, wielkie emocje z nią związane wciąż nie opadły. Prestiżowe statuetki dla posiadaczy stały się nieocenioną siłą napędową do dalszych działań, a dla klientów i odbiorców ich działań – sygnałem, że warto zapamiętać te nazwiska!

12 uro ID (88 of 143)

 

NAGRODZONE MARKI I OSOBISTOŚCI:

 

 1. BALTICA DAY SPA

Kategoria: Niezależna sieć hotelowych SPA

 

 1. HOTEL VILLA BALTICA

Kategoria: Hotele  *** nad morzem

 

 1. BALTICA RESIDENCE

Kategoria: Osobliwości architektoniczne wśród obiektów  hotelowych

 

 1. BUTIK CAFFE

Kategoria: Modowo-kulinarne odkrycie roku

 

 1. NOVA KOSMETYKI

Kategoria: Kosmetyki Naturalne

 

 1. MAGDALENA GEMBAL

Kategoria: Działania w sferze public relations i rozwoju serwisów internetowych

 

 1. KLINIKA KORONA

Kategoria: Wysoka jakość usług

 

 1. KLINIKA URODY FENIKS

Kategoria: Zabieg Anti – aging Frakcjonowanie mikroigłowe

 

 1. SASANKA HOTEL SPA RESORT

Kategoria: EcoHotel

 

 1. KRASICKI HOTEL RESORT & SPA

Kategoria: Odkrycie Roku

 

 1. DIETERING.COM

Kategoria: Catering dietetyczny

 

 1. DIETERING.COM

Kategoria: Naturalne suplementy diety

 

 1. KUMAZU

Kategoria: Najlepsze kosmetyki do włosów

 

 1. MAŁGORZATA KAPUŚCIAK DZIEWCZYNA W TRAMPKACH

Kategoria: Innowacyjny projekt dla młodzieży

 

 1. AKADEMIA ARTE

Kategoria: Innowacyjny pomysł na biznes w segmencie Kids and Teenagers

 

 1. LA DENTICA CENTRUM STOMATOLOGII

Kategoria: Innowacyjne metody leczenia

 

 1. KRZYSZTOF SADECKI

Kategoria: Najlepsza książka psychologiczna 2018 roku

 

 1. KRZYSZTOF SADECKI

Kategoria:  Trener Mentalny Roku 2018

 

 1. WESELNY EXPERT ARAKDIUSZ HABRAT

Kategoria: Najlepszy poradnik ślubny dla Narzeczonych

 

 1. GLAM PLANNER

 

Kategoria: Najlepszy kobiecy kalendarz

 

 1. HOTEL BACÓWKA RADAWA & SPA

Kategoria: Jedyny hotel dla dzieci w Polsce

 

 1. RÓŻANA REZYDENCJA

Kategoria: Najlepsze miejsce na weekendowy relaks

 

 

 1. ANNA POWIERZA

Kategoria:  Najlepsza autorka książki poradnikowej

 

 1. M’ONDUNIQ PROFESSIONNEL

Innowacja Roku dla linii M’ONDUNIQ HI’FUsion Aquadermié

 

 1. KINGA BOGDAŃSKA

Kategoria: Akademia Mistrzyni Swojego Życia

 

 1. ANDRZEJ PĄGOWSKI ARTYSTA GRAFIK

Kategoria: Całokształt pracy artystycznej

 

 1. ANNA EWA SUSKA

Kategoria: Mentor Roku

 

 1. MAZDA BEMO MOTORS

Kategoria: Innowacyjna Jakość Obsługi Klienta

 

 1. FORD BEMO MOTORS

Kategoria: Najwyższa Jakość Obsługi Klienta

 1. CANON POLSKA Sp. z o.o.

Kategoria: Wielkoformatowy Ploter Océ Colorado 1640

 

 1. CANON POLSKA Sp. z o.o.

Kategoria: Canon Output Management

 

 1. DYPLOMATA

Kategoria: Profesjonalna męska stylizacja

 

 1. KRISTOLA SALON SUKIEN ŚLUBNYCH I WIECZOROWYCH

Kategoria: Odkrycie roku

 

 1. JELLY BEAR HAIR

Kategoria: Kosmetyk do włosów

 

 1. MONIKA GOŚCIMIŃSKA BIURO RACHUNKOWE EKSPERT

Kategoria: Wysoka jakość usług

 

 1. MEDICAL CLINIC PODHALE

Kategoria: Odkrycie Roku

 

 1. KATARZYNA LEONOWICZ

Kategoria: Dyrektor Zarządzający Roku

 

 1. KLINIKA DR LEGRAND

Kategoria: Najlepsza Klinika Medycyny Estetycznej

 

 1. ELEGANZA PALACE DINNER & SHOW

Kategoria:  Artystyczno-Kulinarne Odkrycie Roku

 

 1. KOKORO SMAKI JAPONII SP. Z O.O.

Kategoria: Japońska zielona herbata Matcha 50g Maruka

 

 1. GOLF CHANNEL POLSKA

Kategoria: Najlepszy kanał tematyczny

 

 1. AGNIESZKA NORTEY

Kategoria: Program „Poznaj komfort bycia SOBĄ”

 

 1. PO PIERWSZE JOGA

 PAULINA HOLTZ   EWELINA GODLEWSKA

Kategoria:  Najlepszy poradnik o jodze

 

 1. ANNA KOROL

Kategoria: Odkrycie Roku

 

 1. RED NOSE

Kategoria: Odkrycie Roku

 

 1. PERMANENT BY CARLA

Kategoria: Odkrycie Roku

 

Wszystkim markom gratulujemy!

fot. Piotr Wroniewicz, Witold Szczekowski

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności