lederboard

Statuetki dla Lwic Biznesu rozdane! Sukces Agencji PR I.D.MEDIA

Są przedsiębiorcze, zaradne, a ich pomysły na biznes budzą podziw i inspiracje. O kim mowa? O laureatkach nagrody „Lwice Biznesu 2018”, które związane są z warszawską agencją PR I.D.MEDIA.

 

Od czterech lat magazyn LAW BUSINESS QUALITY nagradza wybitne kobiety, które wyróżniają się swoją przedsiębiorczością, zarażają pasją, udowadniają, że „słaba płeć” może odnieść sukces w biznesie. Nie inaczej było podczas tegorocznej edycji, której rozstrzygnięcie miało miejsce w podwojach Mercure Warszawa Grand, podczas gali, na którą przybyło ok. 250 osób. Wśród gości wypatrzeć można było wiele znanych postaci ze świata show -biznesu, m.in.: Grażynę Wolszczak, Anię Wyszkoni, Tamarę Arciuch, Bartka Kasprzykowskiego, Mateusza Damięckiego, Annę Korcz, Monikę Zamachowską, Dominikę Gwit, czy Monikę Janowska. Jednak podczas tego wyjątkowego wieczoru to nie gwiazdy, lecz laureatki statuetek „Lwice Biznesu 2018” błyszczały najjaśniej!

Wśród tego znakomitego grona znalazła się m.in. Aleksandra Stefanik, President marki KOKORO Smaki Japonii Sp. z o.o.:

– Nagroda Lwicy Biznesu, to niezwykła przyjemność z wielu powodów. Jest źródłem zawodowej satysfakcji, bo choć praca sprawia mi nie tylko kulinarną przyjemność i jest moją pasją, ogromne znaczenie ma fakt, że to, co robię jest doceniane. Nagroda to też motywator do jeszcze lepszych wyników i dalszego rozwoju. To wreszcie duża przyjemność i zaszczyt stania w gronie tylu wspaniałych kobiet. Bardzo dziękuję Pomysłodawczyni plebiscytu p. Ilonie Adamskiej, za tę i wszystkie podobne inicjatywy skupione na sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Stanowimy 99 procent wszystkich firm w Polsce, jesteśmy fundamentem polskiej gospodarki i wytwarzamy 3/4 PKB. Wspaniale jest odczuć osobiście, że nie pozostajemy w cieniu gigantów! Plebiscyt LWICE BIZNESU nas zauważa i docenia nasz wkład w polską gospodarkę.

 

W podobnym tonie o przyznanej nagrodzie wypowiada się także następna jej laureatka – Agata Wojcik, właścicielka firmy Dream Home Mauritius:

– Tytuł „Lwica Biznesu 2018” jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem.  Niezmiernie cieszę się, że weszłam do finału konkursu, a w ostatnim  etapie wsparło mnie duże grono życzliwych ludzi. Nie spodziewałam się,  że aż tyle osób kibicuje rozwojowi firmy. W związku z tym, iż był to dla  nas pierwszy tego typu event, w  ostatnich dniach towarzyszyły nam emocje i stres. Jednak zupełnie niepotrzebnie; gala organizowana była bez nadęcia, na  każdym kroku odczuwalna była wzajemna życzliwość. Mam nadzieję, że  będę częstym gościem eventów organizowanych przez Ilonę Adamską.

Prestiżowa statuetka „Lwice Biznesu 2018” wielu laureatkom zapewnia również możliwość zaprezentowania swojej firmy szerszemu gronu. Przede wszystkim jednak daje poczucie spełnienia i świadomość, że wybrana droga zawodowa jest słuszna. Z tego przeświadczenia wychodzi też Sylwia Żuber, coach:

– Praca jako coach daje mi ogromną radość oraz satysfakcję. Cieszę się ogromnie, że mogę wspierać inne osoby w realizacji ich celów, dlatego też tytuł „Lwicy Biznesu” jest docenieniem mojej działalności i świadczy, że to, co robię ma sens. Czuję się wielce zaszczycona, że mogłam go otrzymać podczas tej niesamowitej gali. To był wyjątkowy wieczór!

Radości i satysfakcji nie kryła też kolejna laureatka, Justyna Kochańska z firmy Koch Optical.

–  Jest mi bardzo miło, że Law Business Quality doceniła naszą firmę Koch Optical przyznając nam wyjątkową nagrodę „Lwic Biznesu”. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i jednocześnie bardzo cenny drogowskaz, który upewnia nas, że nasze działania powodują entuzjazm. Dzięki naszej niepowtarzalnej kolekcji okularów Retro i kampanii „Piękno w każdym wieku” mamy możliwość zaprezentować nasze piękne okulary i uświadomić kobietom, że mogą wyglądać pięknie niezależnie od wieku. Nasze okulary to piękno podkreślają i dają kobietom poczucie wyjątkowości, nadają im elegancji i są zawsze zgodne z trendami panującymi w świecie mody.

Z kolei Magdalena Cal – Kamińska, Baltica Day Spa podkreśliła, że nagroda jest dla jej firmy cenną motywacją do dalszego rozwoju:

– Niezwykła gala, niezwykłe wyróżnienie. Jestem dumna i szczęśliwa, że mogłam wciąć udział w takim projekcie, że moja ciężka praca została dostrzeżona i nagrodzona. – Magdalena Cal – Kamińska, Baltica Day Spa – Mam nadzieję, że dla mnie, jak i dla całej załogi Baltica Day Spa statuetka będzie inspiracją do dalszego działania, którego celem jest przecież kreowanie piękna!

Laureatki nagrody „Lwice Biznesu 2018” udowadniają, że dobry pomysł w połączeniu z determinacją i pasją to najlepszy przepis na sukces!

Joanna Bielas

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności