lederboard

Statuetki plebiscytu Prestiżowy Produkt Roku 2016 rozdane


W miniony piątek, 17 czerwca, w eleganckich wnętrzach warszawskiego hotelu Mercure Grand odbyła się gala plebiscytu Prestiżowy Produkt Roku 2016, organizowanego przez redakcję magazynu Law Business Quality.

 

Pierwsza edycja plebiscytu cieszyła się dużym zainteresowaniem firm z wielu branż. Do plebiscytu PRESTIŻOWY PRODUKT ROKU zgłoszonych zostało 64 firmy. W jury zasiadły: Monika Zamachowska, Anna Korcz, Paulina Holtz, Anna Kalata, Iwona Kossmann, Olga Kozierowska, Anna Kazakow, Ewa Hartman i Magdalena Kowalska. Przewodniczącą kapituły była radca prawny Ewa Bednarek –Wojtal. Wręczono także wyróżnienia w postaci dyplomów.

_DSC3744

Plebiscyt miał na celu wyróżnienie firm, które  pokazują swoją aktywność nie tylko w perspektywie wyników finansowych, ale także, a nawet przede wszystkim, kojarzą się z prestiżem, wysoką jakością produktów oraz cieszą się zadowoleniem klientów.

_DSC3521

Na scenie statuetki odbierały takie firmy, jak: Rossmann, Silveco, Noble Health, Perfumeria Quality Missala, Nessi, Balmain Paris Hair Couture. Wyróżnienia w postaci dyplomów odebrały m.in.: Port lotniczy Warszawa – Modlin, Hotel Młyn Klekotki oraz szkoła SalsaFit.

_DSC3569

Wśród ponad 170 gości pojawiło się wiele znanych twarzy: Anna Korcz, Anna Powierza, Ewa Kuklińska, Stan Borys, Agata Załęcka.

_DSC3466

Galę uświetniły dwa znakomite występy: skrzypaczki Magdaleny Szymańskiej oraz zespołu Ava z wokalistą Markiem Molakiem na czele.

_DSC3653

– Nie przypuszczaliśmy, że nasz kolejny projekt będzie cieszył się tak dużym zainteresowaniem. Prawie 70 firmy zgłoszonych do konkursu. To dla nas zaszczyt, móc przyznać statuetki firmom, które nie tylko kojarzą się z prestiżem, ale rzeczywiście biznes, jaki reprezentują w wybranych kategoriach, utożsamiają z zaangażowaniem, potencjałem i ściśle określonymi celami – podsumowuje projekt pomysłodawczyni i redaktor naczelna magazynu Law Business Quality, Ilona Adamska.

DSC_1784

Na koniec gali w loterii wizytówkowej goście mogli wygrać cenne nagrody o łącznej wartości ponad 8 000 zł.

Galę poprowadził Ryszard Rembiszewski.

DSC_1554

Fot. Witold Szczekowski, Piotr Wroniewicz, Katarzyna Gołąbska

Tekst: Magdalena Sarnecka

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności