Stwórz lepszą przyszłość już dziś – pierwsza na świecie telewizja franczyzowa


Zawsze marzyłeś o tym, aby być właścicielem dużej firmy? Mieć wpływ na setki tysięcy osób i razem z nimi budować zupełnie inną przyszłość? Zainwestuj w telewizję franczyzową – biznes, o którym już niedługo będzie naprawdę głośno.

 

Jeśli franczyza kojarzyła ci się do tej pory tylko i wyłącznie z fast-foodami i kawiarniami, pora spojrzeć na nią z zupełnie innej perspektywy.

Daniel Wrocławek, prywatny przedsiębiorca stworzył od podstaw innowacyjny pomysł sieci telewizji franczyzowych. W krótkim czasie produkt ten został doceniony przez Jury ogólnopolskich konkursów. Na koncie Daniela Wrocławka znalazł się Diament „Odkrycia Roku 2015” oraz statuetka „Sukces Roku 2016”.

Telewizja franczyzowa to sieć, działająca pod wspólną nazwą Telewizji Regionalnych. Za ich pośrednictwem możecie Państwo relacjonować swoim widzom najnowsze informacje ze świata kultury i rozrywki, zajmując się tematami, które naprawdę interesują statystycznego Polaka. Wystarczy zaledwie 25000 złotych na rozpoczęcie działalności, aby już po 3 miesiącach cieszyć się gwarantowanym zwrotem zainwestowanej gotówki. Warunkiem jest jedynie przestrzeganie zakładanego formatu działalności.

Nie masz doświadczenia w branży mediowej? Nie szkodzi! Ściśle określone zasady działania, profesjonalne szkolenia na każdym etapie działalności i rozwoju, wsparcie sprzętowe, techniczne, merytoryczne – to wszystko, co oferowane jest w ramach współpracy. Otwierając własną telewizję franczyzową stajecie się Państwo częścią ogromnej grupy Telewizji Regionalnych, mających już swoje siedziby i kanały między innymi w Kielcach, a nawet w Warszawie! Jesteśmy w trakcie rozpoczynania prac wdrożeniowych w Lubinie oraz Trójmieście, konsekwentnie zwiększając zasięg.

Największą korzyścią, płynącą z faktu posiadania kanałów telewizji internetowej jest możliwość dotarcia do mieszkańców konkretnego miejsca- mniejszego lub większego miasta, a nawet wsi, przy równoczesnej dostępności dla osób z całej Polski. To absolutny ewenement, jeśli chodzi o telewizje regionalne i prawdziwą przyszłość telewizji. Należy także podkreślić fakt, iż pan Daniel Wrocławek, założyciel sieci telewizji franczyzowych, podjął działania wdrożeniowe telewizji poza granicami Polski.

-Prace nad ukształtowaniem finalnego systemu funkcjonowania naszych telewizji zajęły blisko 5 lat. Oferowany produkt końcowy, jakim jest własna, regionalna telewizja franczyzowa to efekt współpracy setek pracowników – techników, dziennikarzy, czy specjalistów z zakresu zarządzania mediami. Gwarantujemy pełne wsparcie każdego inwestora, by już po kilku miesiącach każdy z nich swobodnie i przede wszystkim samodzielnie poruszał się w świecie mediów, zarządzając własnym biznesem dokładnie tak, jak założyciele największych stacji w Polsce. – mówi Włocławek.

Spełnij swoje marzenia już dziś, tworząc telewizję przyszłości.  Jeżeli jesteś zainteresowany otwarciem stacji w swoim regionie,  proszę o kontakt: danielwroclawek@telewizjawarszawa.pl

 

 

 

 

 

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności