lederboard

Stwórz własną drożdżówkę w nowej piekarni Grochola w Gnieźnie

Ruszyła nowa filia piekarni Grochola Prawdziwy Chleb. W Gnieźnie otworzyła swoje podwoje po niedawnym remoncie w trakcie którego poszerzono część gastronomiczną oraz kawiarnianą. Oprócz świeżego chleba, naturalnych soków, atrakcją są wypiekane na miejscu drożdżówki, oraz zawsze świeże kanapki które można samemu skomponować.

 

 

Sieć Grochola Prawdziwy Chleb. słynie ze świeżo wypiekanego chleba bez polepszaczy oraz konserwantów. Do wyboru w gnieźnieńskim sklepie jest ponad 100 rodzajów pieczywa, naturalnie wyciskane soki, a dodatki i pasty do kanapek (m.in. serowo – śmietanowa, twarożek ze szczypiorkiem)  są zawsze świeże, przygotowywane każdego poranka.  Zarówno pieczywo do kanapek, jak i drożdżówki pieczone są zawsze na bieżąco. Wszystkie produkty sprzedawane przez piekarnie Grochola Prawdziwy Chleb. nie zawierają konserwantów ani żadnych ulepszaczy.

Sieć wprowadziła też możliwość stworzenia własnej drożdżówki. Spośród świeżych owoców, naturalnych nadzień i wielu innych można wybrać dowolne składniki w każdej konfiguracji i wymyśleć idealną drożdżówkę, która zostanie upieczona na miejscu. Gnieźnieński sklep sieci zmienił także swój wystrój. Eleganckie ściany z cegły, łopaty piekarskie czy drewniane skrzynki z pieczywem pakowanym dla klientów tworzą unikalny klimat tego miejsca. Świeżo wyremontowane pomieszczenia zyskały przestrzeń poprzez rozszerzenie części gastronomicznej oraz kawiarnianej, dzięki czemu Klienci mogą czuć się swobodnie.

logotyp_Grochola

Nasza gnieźnieńska filia jest pierwszą oferującą tak szeroki wybór naturalnych kanapek i soków. To nasze oczko w głowie i wzór dla pozostałych sklepów naszej sieci. To także kolejny etap przemiany naszej sieci, w której podkreślamy naturalny charakter naszych produktów i misję szerzenia Prawdziwego i Dobrego Piekarstwa – podkreśla Dariusz Grochola, właściciel Grochola Prawdziwy Chleb.

Z okazji otwarcia gnieźnieńskiego sklepu w ramach promocji od 1 czerwca kanapka ze świeżo wypiekanego chleba z naturalnymi składnikami kosztuje 2,99 za rozmiar L oraz 4,99 za XL. Dodatkowo codziennie dwa produkty wypiekane na miejscu można kupić 20% taniej.

Serdecznie zapraszamy!

Piekarnia Grochola Gniezno, ul. Warszawska 15, czynna pn-pt: 6.00-18.00, sb: 6.00-14.00.

Więcej informacji: http://www.grochola.eu/

https://www.facebook.com/piekarniaicukierniagrochola/

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności