Stylowy dodatek marki Kruczek!


Wybierasz się do pracy, na imprezę, ważną uroczystość, a tam okazuje się, że… co druga kobieta ma taką samą torebkę jak ty! Brzmi jak najgorszy koszmar? Na szczęście z tego przykrego snu możesz szybko się wybudzić dzięki marce Kruczek!

 

Są eleganckie i wygodne. W wersji XXL pomieszczą niemal wszystko, urocze kopertówki czy puzderka dyskretnie skryją niezbędne drobiazgi. Casualowe modele idealnie sprawdzą się na co dzień, te bardziej wytworne będą idealnym dopełnieniem wieczorowej kreacji. O czym mowa? Oczywiście o torebkach!

Ten stylowy dodatek od dawna zajmuje szczególnie miejsce w szafie każdej Polki. Czasem wystarczy nawet zmiana biżuterii, butów czy właśnie torebki, by ze „zwykłego” stroju wyczarować zupełnie nowy look i wyglądać jak gwiazda! Nic dziwnego zatem, że każda kobieta ma swoją mniejszą czy większą kolekcję torebek, do których szybko się przywiązujemy. Problem jednak pojawia się wtedy, gdy identyczny model naszej ukochanej torebki ma kobieta mijana na ulicy czy, nie daj Boże!, nasza przyjaciółka…

5

Możemy wtedy pocieszać się, że obie mamy dobry gust, możemy unieść się honorem i schować naszą torebkę na dno szafy… Możemy jednak przestać kupować w sieciówkach i postawić na absolutnie indywidualny projekt, który powstanie specjalnie dla nas! Na to ostanie rozwiązanie decyduje się coraz więcej Polek, o czym przekonuje Joanna Kruczek, właścicielka marki Kruczek:

– Polki poszukują w modzie unikatowości, cenią doskonałe wykonanie, na pewno docenią tworzenie torebek wyjątkowych, tworzonych hand made, ale nie jak zazwyczaj na rynku z materiałów recyklingowych, ale z skór, jedwabi i atłasów od najlepszych dostawców. – mówi projektantka w wywiadzie dla agencji I.D Media.

Myślisz, że torebka uszyta tylko dla ciebie to luksus, na który stać tylko gwiazdy? To błąd! Żeby to zrozumieć, trzeba uświadomić sobie, że torebki dostępne w sieciówkach są szyte masowo, najczęściej w krajach Trzeciego Świata. Przy ich produkcji używa się wielu tworzyw sztucznych, co nie ma niestety pozytywnego wpływu na środowisko. Poza tym, torebki „dla mas” nie są zbyt trwałe – czasem już po jednym sezonie nie nadają się już do użytku! Wtedy ty decydujesz się na kolejny zakup modelu, który ma już wiele osób, a w dodatku jego jakość pozostawia wiele do życzenia…

Zamiast jednak w kółko powtarzać ten sam modowy błąd, lepiej postawić na niepowtarzalną torbę, uszytą z luksusowych materiałów, taką która została stworzona w pojedynczym egzemplarzu, ale jednocześnie jest dostępna nie tylko dla największych sław, lecz dla każdej kobiety ceniącej ekskluzywny produkt. Takie niepowtarzalne torebki znajdziemy u Joanny Kruczek.

To młoda polska projektantka, dla której moda to nie tylko „przebieranki”, ale też cały kulturowy kontekst, indywidualizm, sposób na wyrażanie siebie. I może dlatego podczas powstawania projektu torebki dla Joanny Kruczek bardzo ważna jest rozmowa z klientką. O jej życiu, marzeniach, pasjach i potrzebach. Dzięki temu wspólnymi siłami powstaje jedyny egzemplarz na świecie!

1Oczywiście, Joanna Kruczek, jak każda profesjonalna projektantka, czuje puls obecnych trendów i wyznacza nowe. Jednak zawsze głos klientki ma da niej bardzo duże znaczenie:

– W tym sezonie stawiam na geometryczne formy i skóry z połyskiem. Ten trend to must have sezonu! Paniom, które lubią miejski szyk proponuję torebkę typu biały shopper-idealny model na wiosnę! Polecam również połączenie skóry z koronką i nie zapominam o wnętrzu torebek – w mojej kolekcji podszewki i organizacja wnętrza torebki to jeden z priorytetów! Zgodnie z założeniem marki – te modele nie powtórzą się w kolejnych kolekcjach z tych samych materiałów, czy w dokładnie takich samych odsłonach. Dzięki temu każdy „kruczek” jest jedyny w swoim rodzaju! – żartuje projektantka.

Stylizacje uzyskane dzięki marce Kruczek to indywidualizm, wysoka jakość i, co równie ważne, dbałość o środowisko! Zainspiruj się!

Joanna Bielas / I.D.MEDIA

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności