lederboard

Stylowy Dzień Kobiet z marką Wojewodzic!

8 marca to szczególna data dla każdej pani – bez względu na wiek! W Międzynarodowym Dniu Kobiet niejeden mężczyzna stara się zatem jak może,by sprostać zadaniu i pokazać bliskiej swemu sercu mamie, siostrze, żonie czy przyjaciółce, jak ważną i wyjątkową jest osobą. Jak wybrnąć z tej niełatwej sytuacji? Oto garść sprytnych podpowiedzi!

 

 

Jest taki dzień w roku, kiedy każda kobieta może liczyć na wiele miłych gestów ze strony płci przeciwnej – nieważne, czy będzie to bukiet kwiatów, czy jeden tulipan, serdeczne życzenia, czy może dołączone do nich czekoladki…

Niektóre relacje na linii kobieta-mężczyzna wymagają jednak szczególnej oprawy i podkreślenia, jak bardzo są wyjątkowe. Mama, żona, babcia, córka czy przyjaciółka zasługują przecież na wyjątkowy gest, który sprawi, że poczują się uhonorowane. Takim idealnym prezentem na Dzień Kobiet może być… torebka! Wybór jest nieprzypadkowy – torebka jest uważana przez kobiety za najważniejszy element stylizacji, absolutny niezbędnik, który, dzięki swej zawartości, zawsze i wszędzie należy mieć ze sobą. Żadnego mężczyzny nie dziwi więc to, dlaczego kobiety z taką atencją traktują swoje torebki. Warto jednak, by torebka, która będzie prezentem na Dzień Kobiet była zjawiskowa i luksusowa – a takie właśnie są torebki wytwarzane przez markę Wojewodzic!

Każda torebka z kolekcji Wojewodzic to małe dzieło sztuki – wykonane ze szlachetnych, delikatnych włoskich skór, z dodatkami, które przykuwają spojrzenia. Projektanci torebek z logo Wojewodzic znakomicie wyczuwają puls obecnych trendów i wyznaczają nowe, dzięki czemu propozycje marki są wyjątkowe. Najważniejsze jednak, że oferta marki Wojewodzic jest tak zróżnicowana, że bez trudu znaleźć tu można modele odpowiadające wielu gustom. Przykład? Czarna skórzana torebka W1840/FD01/Z- spełnia wszystkie założenia prezentu dla mamy.

Z kolei szara torebka skórzana W1826/ASK23/LY44wywoła błysk w oku żony lub dziewczyny – one pokochają jej miejski charakter!

Przyjaciółka czy kuzynka będzie zachwycona niebanalną fakturą czy mocnym kolorem torebek: czerwonej W1812/P/FL08/Z i oliwkowej W1786/CE49/LY49/Z.

Marka Wojewodzic ma też dobrą wiadomość dla panów szukających prezentu dla nastoletniej siostry czy córki – w tej roli idealnie wypadną: torebka skórzana w pepitkę W1776/E/FPP16/PL01 czy beżowa torebka skórzana W1789/EA21.

8 marca nie można też zapomnieć o całkiem małych kobietkach. Z myślą o nich marka Wojewodzic stworzyła absolutnie wyjątkową linię Wojewodzic Baby – to urocze torebeczki wykonane z delikatnej skóry, w przepięknych kolorach, bez których żadna mała księżniczka nie ruszy się z domu!

Jak widać, Dzień Kobiet nie musi oznaczać wielkich kłopotów z wyborem trafionego i wyjątkowego prezentu. Wystarczy zajrzeć na stronę http://www.wojewodzic.com.pl/.

Joanna Bielas

 

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności