Sukces polskiej marki na targach w Paryżu


Polska firma produkująca ekskluzywną bieliznę AXAMI po raz dziewiąty gościła na targach mody w Paryżu – Salon International de la Lingerie 2015. Targi gromadzą najliczniejszą grupę producentów z branży bieliźniarskiej, sprzedawców, przedstawicieli prasy oraz wielbicieli bielizny z najwyższej półki.

 

Firmy, które prezentują się na imprezie to znane na całym świecie marki, takie jak: Chantelle, Aubade, Etam, czy La Perla. Trwająca 3 dni impreza zgromadziła kilkanaście tysięcy zwiedzających z całego świata.

Dzięki uczestniczeniu w branżowych imprezach, takich jak francuskie targi, marka Axami zyskała popularność nie tylko w całej Polsce, lecz także we Francji, Niemczech czy Włoszech, a nawet w bardziej odległych rynkach; w Azji, Ameryce Południowej, Australii czy Afryce.

2

Jak udział w targach wspomina producent?

To był bardzo pracowity czas w związku z tym, że nasze stoisko było niesamowicie popularne i tłumnie odwiedzane. Wszystkie odbyte z klientami rozmowy były dla nas przyjemnością a także szansą na nową ciekawą współpracę z firmami z innych regionów niż te, gdzie bielizna AXAMi jest już znana, lubiana. Ponadto każde targi niosą za sobą wiele ciekawych opinii i sugestii, które cenimy i staramy się wykorzystywać, chcąc satysfakcjonować naszych klientów i ulepszać nasze technologie – mówi Marta Ciesnowska z Axami.

Pomimo nieco mniejszej frekwencji wydarzenia, nasze stoisko nie zostało pominięte, niezauważone i zanotowaliśmy niesamowity ruch i zainteresowanie nim. Zarówno my jak i klienci były zauroczeni prezentacją najnowszej kolekcji jak i naszymi modelami, które można było oglądać na catwalku. Wpisaliśmy się w trendy, a może nawet je wyprzedzamy. – dodaje.

michal1

Od strony projektowej targi Interfiliere są szansą na zapoznanie się z trendami i nowinkami a także wyszukanie nowych dostawców surowców do szycia bielizny.

Axami przykuło uwagę zwiedzających targi swoją niezwykłą kampanią reklamową- podwodną sesją zdjęciową zrealizowaną na Bali. Do tej pory żadna inna firma z tej branży nie wpadła na pomysł, by sfotografować bieliznę pod wodą!

7

Więcej na: www.axami24.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności