SuperNowa Ty! Bądź pełna motywacji tej jesieni – wyjątkowe warsztaty


Sposobów na jesienną chandrę jest wiele. Każdy ma swój ulubiony. Jest jednak kilka, które niemal zawsze działają. To te, które motywują najbardziej. Pozytywne myślenie, otwarty umysł, zdrowie i uśmiech. Jak sprawić, żeby nadchodzące długie i zimne wieczory były pełne inspirujących przemyśleń, które dodadzą odwagi w spełnianiu marzeń?

 

Motywacja i dystans do siebie to istotne elementy, które rozwijają potencjał. Autorski projekt Barbary Lech SuperNowa Ty! to znakomita okazja do pobudzenia własnej motywacji, zmierzenia się ze słabościami i pobudzenia marzeń. Tym razem w Warszawie 17.12.2016 r. możesz dowiedzieć się, kim naprawdę jesteś, kim chcesz być i jak to zrobić w czasie, który masz. Niczym w powieści Karola Dickensa spotkasz się z trzema duchami: Przeszłości, Teraźniejszości i Przyszłości. Potem sama zdecydujesz jaką drogą będziesz dalej kroczyła. Dumy, Lęku czy Zwyczajności.

Spotkanie składa się z trzech etapów poznania siebie: 1. Przeszłości 2. Tu i teraz 3. Przyszłości – czyli czasu na Supernową Ciebie! Warsztat dedykowany jest kobietom, które doświadczyły w swoim życiu kilku sukcesów, niepowodzeń, radości i rozczarowań. To spotkanie zmienia spojrzenie na świat. Przestań czekać, przestań zwlekać, zacznij działać już dziś!

 

snwarszawa1

 

Warsztat przeznaczony jest dla kobiet, które chcą rozwinąć skrzydła i dostać solidnego, motywacyjnego kopniaka, są otwarte by poznać inne kobiety i być może nawiązać nowe kontakty. Czują, że stoją w miejscu lub wolno idą do przodu. Przyjdź i odkryj swoją moc! Czeka Cię dużo twórczej pracy i cenne nagrody. Spotkanie ma charakter coachingowy.

Agenda warsztatów:

10:15 – 10:30 – rejestracja gości
10:30 – 10:45 – powitanie gości
10:45 – 11:30 – spotkanie z Duchem Przeszłości
11:30 – 12:15 – spotkanie z Duchem Teraźniejszości
12:15 – 12:45 – przerwa networkingowa
12:45 – 19:00 – spotkanie z Duchem Przyszłości
13:00 – 13:30 – losowanie nagród
13:30 – 14:00 – networking

W cenie warsztatu książka autorstwa Barbary Lech „Motywator dietetyczny”.
Warszawa, 17.12.2016 r.

Do 10.12.2016 r. bilety w promocyjnej cenie.
NIE ZWLEKAJ, JUŻ DZIŚ ZAREZERWUJ MIEJSCE NA TYM WYDARZENIU!

 

Barbara Lech: Life&Biznes Coach, specjalizuje się w coachingu wizerunku. W swojej pracy wykorzystuje wieloletnie doświadczenie zdobywane w obszarach treningu osobistego, stylizacji i wizażu. Z powodzeniem porusza się w kręgach szeroko rozumianego rozwoju osobistego współtworząc wizerunek firm i jej pracowników. Jest pewna, że to jak się prezentujemy, mówi o nas bardzo wiele, dlatego pomaga w pełni wykorzystać potencjał wizerunku. Definiuje się jako „Artystyczny umysł ścisły.” Uwielbia wyzwania, pracę z ludźmi i pracę pod presją czasu. Potrafi świetnie zarządzać sobą i zespołem, z którym pracuje. Jest skupiona i zawsze osiąga zamierzone cele. Występując przed publicznością czuje się jak ryba w wodzie. Wieloletnie doświadczenie pozwala jej swobodnie czuć się nawet przed tysiącami osób. W czasie prowadzenia szkoleń potrafi skupić na sobie uwagę uczestników, w sposób przystępny i interaktywny poprowadzić zajęcia tak, by wszyscy mogli przyswoić wiedzę z danego tematu. Pasją i misją jest wydobywanie z ludzi piękna – zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego. „Doceń swoje piękno” to motto, którym definiuje swoją pracę.

Więcej informacji na: www.barbaralech.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności