Święta z „Dziewczyną w trampkach”? Idealne!

Szukasz prezentu dla bliskiej twemu sercu kobiety, lub… dla siebie samej? Już nie musisz! Wszystko, czego potrzebujesz znajdziesz w ekskluzywnych świątecznych pakietach, jakie przygotowała dla ciebie Małgorzata Kapuściak – autorka wyjątkowej „Dziewczyny w trampkach”!

Czy można wyobrazić sobie święta Bożego Narodzenia bez prezentów? Oczywiście, że nie! Problem jednak polega na tym, że w dzisiejszym, ogarniętym konsumpcjonizmem świecie, trudno znaleźć jedyny w swym rodzaju, niepowtarzalny podarunek, który jednocześnie perfekcyjnie trafi w gust obdarowanej przez nas osoby. Co prawda wiele firm próbuje nas przekonać o tym, że ma w swej ofercie spersonalizowane upominki, jednak gdy ulegamy ich czarowi często okazuje się, że koleżanka z pracy czy siostra ma identyczną bransoletkę, jak nasza, reklamowana, jako „jedyna w swoim rodzaju”! Jak wybrnąć z tej sytuacji? Można postawić na prezenty „hand made”, własnoręcznie wykonane drobiazgi dają bowiem stuprocentową gwarancję oryginalności.

Co jednak możemy zrobić, jeśli nie jesteśmy specjalnie utalentowane, lub po prostu nie mamy czasu? W takiej sytuacji najlepiej sięgnąć po rzecz, która naprawdę jest wyjątkowa, elitarna oraz stanowi prawdziwe źródło inspiracji. Wszystkie te warunki spełnia „Dziewczyna w trampkach” – książka, która jest powieścią o wciągającej fabule, przewodnikiem po duszy, pamiętnikiem i szkoleniem motywacyjnym w jednej postaci:

_DSC4754

– Dziewczyna w trampkach” nie bez powodu została okrzyknięta książką inną niż wszystkie. Historia głównej bohaterki jest inspiracją dla każdego, kto boi się zawalczyć o własne szczęście, a tym samym wyjść ze strefy komfortu. Refleksje zawarte w tych 40 rozdziałach nakłaniają czytelnika do przemyśleń nad własną drogą, jaką podąża. „Dziewczyna w trampkach” przede wszystkim uzmysławia młodym ludziom system wartości, który tak często jest zapominany w gonitwie codzienności, oraz powraca do fundamentów, jakim jest rodzina. Z kolei dojrzałym czytelnikom pozwala lepiej zrozumieć własnych bliskich i umożliwia powrócić do wspomnień. To oryginalna powieść o rozwoju osobistym młodego człowieka, który mając ambicje, chce być w życiu szczęśliwym, spełnionym i kochanym. Mam nadzieję, że każdy kto weźmie do ręki „Dziewczynę w trampkach” i przeczyta ją, uwierzy, że jest takim prawdziwym motylem, którego stać na rozwinięcie skrzydeł! – mówi Małgorzata Kapuściak, Autorka.

„Dziewczyny w trampkach” nie znajdziesz na liście bestsellerów w znanych księgarniach – i dobrze, dzięki temu masz pewność, że stawiając na tę nowość wydawniczą, udało ci się znaleźć książkę, której bliska ci osoba nie ma jeszcze na półce. Ponadto lektura już po kilku pierwszych stron książki, wciągnie obdarowaną dziewczynę (lub ciebie samą!) bez reszty! Ale to nie koniec – mając na uwadze wyjątkowy, świąteczny czas, autorka powieści, Małgorzata Kapuściak, przygotowała 3 specjalne, świąteczne pakiety, które sprawią, że „Dziewczyna w trampkach” będzie naprawdę oryginalnym prezentem. Przykład? Książkę, wraz z ekologiczną, płócienną torbą i praktyczną smyczą oraz zakładką z limitowanej kolekcji można nabyć już za 50 zł! Dodajmy jeszcze, że każdy zakup zostanie zapakowany – wystarczy włożyć upominek pod choinkę! „Na deser” należy jeszcze zdradzić, że świąteczne pakiety „Dziewczyny w trampkach” będą premiowane specjalnymi gratisami, wśród których warto wymienić słodki upominek – piernik w kształcie motyla, własnoręcznie przygotowany przez Małgorzatę Kapuściak.

Oszczędź sobie czasu, nerwów i pieniędzy, zamiast tego spraw, by tegoroczne święta zainspirowały ciebie i twoich bliskich do zmian. Dzięki „Dziewczynie w trampkach” to łatwiejsze, niż myślisz!

POCZUJ ŚWIĄTECZNY KLIMAT Z DZIEWCZYNĄ W TRAMPKACH:

http://kazdy-jest-motylem.dziewczynawtrampkach.pl/oferta-swiateczna/

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności