lederboard

System jednego klucza. Jak to działa?

Drzwi, bramy, garaż i wszelkiego rodzaju pomieszczenia to nasza pierwsza linia obrony przed nieuprawnionym dostępem. Wraz z wprowadzeniem nowych drzwi z zamkami z biometrycznymi systemami skanowania minimalizuje się zapotrzebowanie na klucze. Gerda to firma, która tworzy produkty do zarządzania Twoimi kluczami. Produkty te mają wiele zastosowań i mogą zmienić sposób przechowywania kluczy. Zostały zaprojektowane tak, aby były ze sobą kompatybilne, a przy tym spełniały najwyższe standardy bezpieczeństwa.

 

Master Key – zamek gerda Kraków

Master Key to nowoczesny system jednego klucza, który został wprowadzony na rynek przez znaną markę Gerda. Zamki tej firmy to produkty o wysokim współczynniku antywłamaniowości oraz wysokiej jakości wykonania, nic więc dziwnego, że pomysł jednego klucza jest ich zasługą.

System zamków i kluczy to dobrze znany system zabezpieczeń. Pozwala każdemu, kto ma klucz, otworzyć drzwi. Jednak nie zawsze łatwo jest znaleźć odpowiedni klucz do wszystkich drzwi wewnątrz budynku lub mieszkania. Prowadzi to do frustracji i marnowania czasu ze strony tych, którzy chcą wejść, ale nie mogą, ponieważ nie mają odpowiedniego klucza. Właśnie ten problem przeanalizowała firma Gerda i stworzyła zamek gerda Kraków – Master Key, czyli jeden klucz otwierający wszystkie zamki. Co ciekawe, klucz może otwierać różne rodzaje wkładek bębenkowych, a montaż nie różni się niczym od tradycyjnych zamków. Z jednym zamkiem mogą być kompatybilne drzwi magazynu, zamki drzwi wejściowych czy kłódka przy garażu, a na tym się nie kończy. Ten system to obecnie jedna z najczęściej wybieranych możliwości zabezpieczenia domu i firmy.

Zalety zamek gerda

Ten nowoczesny system ma bardzo dużo zalet. Przede wszystkim mamy kontrolę nad bezpieczeństwem, gdyż to właściciel decyduje o liczbie zamków oraz o osobach, które maja do nich dostęp. W sytuacji zagrożenia nie trzeba szukać odpowiedniego klucza, co daje szybszą szansę na ucieczkę na przykład w czasie pożaru. W każdej chwili z pomocą ślusarza z https://www.pogotowie-zamkowe-krakow.pl/ można dokupić kolejne wkładki kompatybilne z kluczem, co daje nieograniczone możliwości ujednolicenia drzwi. Z pewnością dla wielu osób ważnym aspektem jest fakt, że mogą zminimalizować  ilość w pęku kluczy do kilku sztuk. Tą zaletę szczególnie cenią sobie panowie, którzy nie noszą plecaków i toreb, a klucze trzymają w kieszeni.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności