lederboard

Szkoła Liderek. Trwa nabór do VIII edycji najbardziej praktycznego studium przedsiębiorczości dla Kobiet

Szkoła Liderek pomaga stawaniu się liderką własnego życia, opierając się na przetestowanym modelu rozwojowym, istniejącym od 2011 roku. Taką szansę co roku dostaje 16 kobiet, które uczestniczą w praktycznych warsztatach, szkoleniach, korzystają z mentoringu ekspertów oraz realizują własny projekt społeczny, dzięki któremu mogą uczyć się od najlepszych, sprawdzać w działaniu oraz pokonywać lęki.

 

– Ukończyłam cztery kierunki studiów na różnych uniwersytetach, również za granicą. Jednak nic mi tyle nie dało, co Szkoła Liderek. To otworzyło mnie i w pełni zmotywowało do rozwoju osobistego i duchowego. Wyzwania, które się pojawiły na mojej drodze sprawiły też, że bardzo zmieniłam swoje myślenie i decyzje życiowe. Już kilka miesięcy po ukończeniu projektu otworzyłam własną firmę – mówi Katarzyna Dziubałka, właścicielka Szkoły Liderek, Absolwentka II edycji Szkoły Liderek, rozpoznawalna wśród przedsiębiorczych osób w całej Polsce organizatorka Wielkiej Wymiany Kontaktów. – To nigdy by się nie wydarzyło, gdyby nie Szkoła, wsparcie innych Kobiet, to, czego nauczyłam się o biznesie oraz to, że sprawdziłam się w działaniu i uwierzyłam w siebie.

Szkoła Liderek to 6-miesięczny kompleksowy kurs dla Kobiet, które chcą rozwijać postawę przedsiębiorczą. Szkoła oferuje ponad 70 godzin praktycznych szkoleń i warsztatów, mnóstwo narzędzi i wiedzy biznesowej oraz mentoring doświadczonych businesswoman.

Unikalność oferty polega na tym, że Uczestniczki zyskują możliwość m. in. bezkosztowego przetestowania pomysłu na biznes, poznania metodyki pracy design thinking, praktycznego warsztatu tworzenia stron internetowych, ale też wsparcie mentorek i synergię Kobiet, w której panuje otwartość, chęć dzielenia się, inspirowania, wzmacniania kompetencji liderskich oraz konstruktywnej krytyki. W takich warunkach Kobiety są w stanie rozwijać się szybciej, budować biznes w oparciu o swoje wartości oraz nawiązywać trwałe relacje – mówi Katarzyna Dziubałka.

Jeśli czujesz, że:

  • jesteś Kobietą, która chce wziąć życie we własne ręce i otworzyć własny biznes – taki, dzięki któremu będziesz wykorzystywać i rozwijać w pełni swój potencjał, zarabiać, a także kreować taki styl życia, który jest najbardziej zgodny z Twoimi potrzebami i wartościami
  • masz już wstępny pomysł na biznes i potrzebujesz go rozwinąć i dopracować
  • nie masz wcale pomysłu na biznes, nie wiesz, jak zacząć i brakuje Ci odwagi
  • chcesz sprawdzić, czy własny biznes jest dla Ciebie i zdobyć kompetencje niezbędne w byciu sprawczą liderką własnego życia
  • cenisz sobie twórczą kobiecą energię i chcesz nawiązywać wartościowe relacje w grupie przedsiębiorczych Kobiet

To dobry moment, żeby dołączyć! To Twój czas, żeby zacząć działać!

Zobacz, z którymi Liderkami będziesz pracowała:

Celestyna D. Osiak – coach kobiet przedsiębiorczych z ponad 17-letnim doświadczeniem w prowadzeniu własnej firmy, szkoły językowej, która z sukcesem prowadziła usługi językowe dla międzynarodowych korporacji. Obecnie właścicielka firmy szkoleniowej, która oferuje programy indywidualne jak i grupowe dla kobiet przedsiębiorczych.

Katarzyna Dziubałka – właścicielka Szkoły Liderek, mentorka, trenerka, adeptka II edycji Szkoły Liderek, organizatorka dużych konferencji dla kobiet oraz biznes mixerów dla przedsiębiorców, redaktor naczelna magazynu internetowego dla kobiet przedsiębiorczych liderka.pl.

Izabela Makosz – z wykształcenia prawnik, z zamiłowania przedsiębiorca,  jest założycielką pierwszej w Polsce wyspecjalizowanej sieci salonów depilacji woskiem Time For Wax. Przez 10 lat konsekwentnie realizowała własną wizję biznesu, wprowadzając na polski rynek usług najwyższe zagraniczne standardy. Izabela Makosz to kobieta, pełna energii i pasji, charyzmatyczna osobowość, której chętnie słuchają inne kobiety.

Dlaczego jeszcze warto dołączyć?

W trakcie zajęć Uczestniczki przygotowują event inspirująco-edukacyjny z udziałem przedsiębiorców, co pozwoli uczyć się od ludzi, którzy odnieśli sukces prowadząc własny biznes oraz sprawdzić się w działaniu. Dzięki wsparciu sponsorów projektu, uczestniczki uzyskują aż 65 % dofinansowania do studium.

Absolwentki Szkoły Liderek osiągają konkretne biznesowe sukcesy i realizują swoje pasje.

„Dzięki Szkole Liderek nabrałam ogromnej pewności, że MOGĘ WSZYSTKO” – podkreśla Agnieszka Mikołajewska, Absolwentka VI edycji, która wchodzi w nowy zawód stylistki. To, że ma talent do mody odkryła właśnie w Szkole Liderek!

Z kolei dla Ewy Marchlak, Absolwentki V edycji, Szkoła Liderek stała się impulsem do porzucenia tego, co dotychczas robiła, a co nie sprawiało jej przyjemności. Teraz realizuje autorski projekt „Dobrze mi!” i podkreśla, że po Szkole Liderek poczuła, że „Teraz będzie tak jak ja chcę!”.
Zgłoś się! To będą najlepiej spożytkowane 6 miesięcy, przekonaj się!

Już tylko 7 miejsc czeka na najbardziej zmotywowane kobiety, które czują się gotowe, aby wziąć życie we własne ręce i z pomocą praktyków biznesu przygotować i przetestować na rynku swój własny pomysł na biznes. Aplikuj do Szkoły Liderek i zostań liderką własnego życia! Dowiedz się więcej: www.szkolaliderek.pl

Odwagi nabierzesz w działaniu – Katarzyna Dziubałka

O szkole liderek

Celem Szkoły Liderek jest wzmacnianie świadomości kobiet na temat tego, czym jest postawa przedsiębiorcza, uczenie jak stać się liderką, osobą wychodzącą z inicjatywą i realizującą własne pomysły oraz dostarczenie praktycznych narzędzi do sprawdzenia się w działaniu (m.in.  umożliwienie realizacji własnych projektów w ramach studium z pomocą doświadczonych mentorów). W ciągu 7 lat firma przeszkoliła ponad 70 kobiet, a współpracujący partnerzy i sponsorzy dofinansowali projekt na kwotę prawie 400 tys. zł. Więcej na www.szkolaliderek.pl

https://www.facebook.com/events/2216458778612718/

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności