lederboard

Szkoła Męskiego Stylu z nowym certyfikatem


Szkoła Męskiego Stylu Agnieszki Świst-Kamińskiej została przyjęta do Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Wyróżnienie to zapewnia Szkole Męskiego Stylu wysokie miejsce w rankingu najlepszych firm szkoleniowych i dowodzi o wartości przekazywanej wiedzy.

W ofercie szkoleniowej znajdziemy nie tylko zagadnienia związane z style coachingiem personalnym, czyli indywidualnym, ale także style coachingiem korporacyjnym, prowadzącym do budowania i umacniania identyfikacji pracowników oraz kontrahentów z firmą. Osoby prowadzące biznes oraz przedstawiciele firm dzięki wiedzy zdobytej podczas szkoleń prowadzonych przez Szkołę Męskiego Stylu w ramach tzw. działań miękkich związanych z wizerunkiem, potrafią szybciej osiągać postawione cele biznesowe, np. sprzedażowe czy strategiczne.

Wiedza trenerów, style coachów ze Szkoły Męskiego Stylu obejmuje między innymi dress code biznesowy, biznesowy savoir-vivre, sztukę prezentacji czy sztukę wystąpień publicznych.

– Misją szkoły jest doprowadzenie do tego, aby polscy biznesmeni, zarówno panie, jak i panowie, zmienili spojrzenie na swój wizerunek oraz jego znaczenie w prowadzeniu firmy. Chcemy, aby dzięki naszym szkoleniom także odważniej i z większą pewnością siebie prowadzili negocjacje poza granicami Polski i rozwijali swoje firmy na rynkach zagranicznych – wyjaśnia Agnieszka Świst-Kamińska, prezes, CEO Szkoły Męskiego Stylu.

11265160_947606515274277_2912254867307154592_n

– Cieszymy się z przyznanego certyfikatu. Jest to kolejny krok w rozwoju naszej szkoły, która otwiera się na współpracę z biznesem. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku i na blogu. Niebawem kolejne szkolenia – dodaje pani prezes.

Zawód style coacha oraz cool huntera staje się w Polsce coraz bardziej popularny. To on wskazuje drogę do zmian. Pokazuje, że znajomość etykiety biznesowej oraz zasad konstruktywnej konwersacji owocuje finalizacją lukratywnych kontraktów, sukcesami finansowymi, a także paletą nowych możliwości.

Jeśli chcemy zadbać o swój biznesowy wizerunek, odkryć swój własny indywidualny styl – nauczmy się poprosić o pomoc specjalistę. Szkoła Męskiego Stylu Agnieszki Świst-Kamińskiej to gwarancja najwyższej jakości usług umożliwiających osiągnięcie nawet najwyższych celów.

Więcej na http://szkolameskiegostylu.pl/

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności