Szkolenia IPAF – certyfikaty respektowane na całym świecie

Nieustanne poszerzanie swojej wiedzy to domena najlepszych. Jeśli pragniemy stać się ekspertami w konkretnej dziedzinie, niezbędne jest, abyśmy stale podnosili zarówno swe umiejętności teoretyczne, jak i praktyczne. Nie inaczej jest w branży maszyn ciężkich, gdzie operator nierzadko pracuje na sporych wysokościach i w trudnych warunkach.

 

 

IPAF – synonim efektywności i bezpieczeństwa

W związku z tym, że praca z wykorzystaniem podnośników roboczych czy ładowarek teleskopowych wymaga ogromnej precyzji i wprawy, wiedza teoretyczna, zdolności czysto praktyczne oraz doświadczenie zdobywane latami są niezwykle pożądane. Operując maszyną nie ma miejsca na błąd, a każdy manewr musi zostać wykonany perfekcyjnie. Aby osiągnąć takie umiejętności, niezbędne jest przystąpienie do szkoleń. Za jedne z najbardziej respektowanych certyfikatów na podesty ruchome uważane są uprawnienia PAL wystawiane przez międzynarodową federację IPAF (International Powered Access Federation), która od 1983 roku realizuje swą misję mającą na celu szerzenie wiedzy z zakresu efektywnego i bezpiecznego używana specjalistycznego sprzętu. Zdobywając licencję PAL, operator może pracować na specjalistycznym sprzęcie nie tylko w Polsce, ale również w ponad 40 krajach na całym świecie.

Gdzie szukać profesjonalnych szkoleń?

W Polsce tego typu kursy prowadzi RIWAL, czyli firma dostarczająca na polski rynek od ponad dekady najnowocześniejsze rozwiązania w postaci wydajnych maszyn, takich jak podnośniki nożycowe, masztowe, przegubowe, teleskopowe, podesty na przyczepkach, wózki widłowe oraz ładowarki teleskopowe. Dynamicznie zmieniający się świat, przyśpieszył to co było nieuniknione, a więc wprowadzenie szkoleń online – https://www.riwal.com/poland/pl-pl/szkolenia/szkolenia-ipaf-online. Obecnie operatorzy mają możliwość przejścia przez teorię, zasiadając przed komputerem i korzystając ze wsparcia doświadczonych trenerów. Dopiero drugi etap, czyli praktyka, wymaga odwiedzin w jednym z oddziałów RIWAL (część praktyczna odbywa się przy zachowaniu wszystkich zasad BHP i zaleceń związanych z dystansem społecznym i ochroną osobistą).

Pragniesz podnieść swe umiejętności, ucząc się od najlepszych w branży? Oferta szkoleń IPAF od RIWAL skierowana jest właśnie do Ciebie!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności