lederboard

Tajemnicza Akowa marki M. Micallef w Perfumerii Quality Missala


Najnowsza kompozycja francuskiej marki M. Micallef, Akowa właśnie pojawiła się na półkach Perfumerii Quality Missala. Premierę zapachu w Polsce uświetnili jego twórcy: Martine Micallef i Geoffrey Nejman.

 

 

Orientalno-drzewna Akowa jest zapachem, który ma szansę stać się kolejnym kamieniem milowym w historii perfumiarstwa. W jego składzie znalazła się bowiem esencja, która zdaniem twórców zapachu, perfumiarzy Geoffreya Nejmana i Jeana Claude`a Astiera, ma siłę i ogromny potencjał, by stać się składnikiem przełomowymi i równie ważnym, jak np. żywica agarowa (oud).

Ten tajemniczy, trzymany dotąd w sekrecie składnik odkryto w Afryce. Pochodzi z korzeni roślin, równie tajemniczych, jak plemię o nazwie Akowa, które używa ich w swoich rytuałach.

Tajemniczej esencji użyto w sercu zapachu, wzbogaconym aromatem figowych liści, kakao i wanilii. Drzewny wetiwer i paczula oraz białe piżmo i ambra w bazie kompozycji sprawiają, że zapach jest trwały i niepokojąco zmysłowy.

Skład:
Nuty głowy: bergamotka, kwiaty pomarańczy
Nuty serca: sekretny składnik, liście figi, kakao
Nuty bazy: wanilia, paczula, wetiwer, ambra, piżmo

Flakon Akowa zaprojektowała Martine Micallef. Aksamitna czerń przywodzi na myśl gorące serce Czarnego Lądu, zaś zdobienie odwołuje się do spękanej od żaru słońca afrykańskiej ziemi.

 

M. MICLLEF Akowa_visual horizontal (2)

Zapach Akowa dostępny jest w Perfumeriach Quality Missala w cenie 795 zł za flakon o pojemności 100 ml EDP.

 

*****
Perfumeria Quality Missala szczyci się niezmiernie bogatą, starannie dobraną kolekcją ekskluzywnych perfum i kosmetyków pielęgnacyjnych. To oferta dla koneserów produktów elitarnych i wyróżniających się najwyższą jakością. Perfumerie Quality znajdują się w Warszawie (Hotel Marriott, DM Klif, Dom Perfum Quality Missala), Wrocławiu, Poznaniu, Toruniu i Opolu. Produkty reprezentowane przez Perfumerię Quality Missala dostępne są także we współpracujących z firmą niezależnych perfumeriach partnerskich w wielu miastach Polski oraz salonach kosmetycznych i ośrodkach spa.

Wśród ponad 80 najbardziej luksusowych i niszowych marek świata znajdują się m.in. Amouage, Bellefontaine, Clive Christian, Creed, Grossmith, Kilian, L’Artisan Parfumeur, M. Micallef, Maison Francis Kurkdjian, Menard, Montale, Nasomatto, Olivier Durbano, Puredistance, Rancé, Roja Parfums, Valmont, Visoanska czy Xerjoff.

Perfumeria Quality Missala to dynamicznie rozwijająca się firma rodzinna założona przez Stanisławę Missalę w roku 1991. Dzięki budowanej od lat marce oraz stale rozwijanemu portfolio produktów z najwyższej półki, firma jest obecnie nie tylko najważniejszym dystrybutorem luksusowych i niszowych marek w Polsce, ale także jedną z czołowych perfumerii w Europie.

Więcej informacji: www.PerfumeriaQuality.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności