lederboard

Targi Franczyza Expo 2019 już 2 marca!

Poznaj nowe możliwości – znajdź swój idealny pomysł na biznes! Już w sobotę, 2 marca, na PGE Narodowym odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla przyszłych przedsiębiorców – targi Franczyza Expo 2019.

 

Szukasz pomysłu na biznes? Chcesz zostać swoim szefem? Jesteś przedsiębiorcą i chcesz zainwestować w sprawdzone rozwiązania? Chcesz otworzyć własną restaurację a może klub fitness? Poznaj franczyzę i skorzystaj z sprawdzonego rozwiązania biznesowego.

Przyjdź na Targi Franczyza Expo – międzynarodowe targi dla franczyzobiorców i znajdź swój idealny pomysł na biznes. W najbliższą sobotę, 2 marca 2019 odbędzie się premierowa edycja targów Franczyza Expo. Wydarzenie to odbędzie się w wyjątkowej lokalizacji – galerii PGE Narodowego w Warszawie. Ta prestiżowa lokalizacja przyciąga nowych odbiorców oraz szerokie grono wystawców. Na ponad 2000 m2 znajdzie się strefa wystawiennicza, konferencja edukacyjna dla franczyzobiorców, randki biznesowe, networking oraz konsultacje ekspertów.

Targi Franczyza Expo – dlaczego warto wziąć udział?

W trakcie wydarzenia będą prezentowane m.in pomysły na biznes w domu, franczyzy bez wkładu własnego czy e-franczyza jako biznes przyszłości. Wśród wystawców pojawią się największe sieci franczyzowe (Żabka Polska, PZU, Naturhouse, Carrefour), szeroka reprezentacja branży gastronomicznej (Lodolandia, Carte D’Or Cafe czy Seta Disco) jak również debiuty roku 2018 (Krowarzywa, Willisch czy Deli Sandwich).

Na odwiedzających czeka:

Strefa wystawiennicza – aż 15 sektorów franczyzowych skupionych pod jednym dachem PGE Narodowego. Na wydarzeniu będą inwestorzy z Polski i z zagranicy oraz szerokie grono franczyzodawców. Kilkadziesiąt gotowych i sprawdzonych pomysłów na biznes.

Akademia Franczyzy to konferencja edukacyjna, gdzie odbędzie się 7 prelekcji od liderów franczyzy. W programie m.in.: franczyza przyszłości, rozwój firmy poprzez franczyzę, trendy żywieniowe w konceptach gastronomicznych, źródła siły i słabości w negocjacjach, e- franczyza oraz o tym jak zdobyć, zatrudnić i zatrzymać właściwych pracowników w firmie.

Business Speed Dating, czyli 15 minutowe biznesowe randki między franczyzodawcą a potencjalnym franczyzobiorcą. To innowacyjna forma spotkań połączona z dedykowaną aplikacją mobilną pozwala na szybką i konkretną rozmowę z potencjalnym franczyzodawcą.

Networking biznesowy – poznaj tajniki networkingu i nawiąż cenne relacje pod okiem Grzegorza Turniaka. Inspirujący mówca, mentor, niestrudzony orędownik i pasjonat idei networkingu.

Franchising Awards – prestiżowy konkurs dla franczyzodawców i sieci franczyzowych. Uczestnicy targów będą mogli oddać swój głos przez aplikację mobilną.

Do kogo jest skierowane wydarzenie?

Targi zapewniają szeroki wybór franczyzodawców w jednym miejscu. Dzięki temu na wydarzeniu można bezpośrednio porozmawiać z interesującym nas przedsiębiorcą, poznać najciekawsze propozycje franczyzy, nawiązać nowe relacje biznesowe, znaleźć różnorodne pomysły na biznes czy zyskać inwestora dla firmy.

Wydarzenie to jest miejscem spotkań dla aktualnych liderów biznesu i najbardziej obecnych trendów w franczyzie. Więcej informacji o programie i biletach znajdziemy na https://franczyzaexpo.pl/

Podsumowując, targi Franczyza Expo to wydarzenie dla osób poszukujących pomysłu na biznes i franczyzodawców, którzy szukają nowych partnerów do współpracy, które mamy przyjemność objąć Patronatem Medialnym.

Organizatorem wydarzenia jest International Center of Events II – najszybciej rozwijający się organizator branży targowo – konferencyjnej w Polsce.

Patronat medialny Law Business Quality.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności