lederboard

Telko, media, technologie – Warsaw International Media Summit


Dla kogo jednolity rynek cyfrowy jest szansą, a dla kogo zagrożeniem? W jakim kierunku rozwija się technologia na rynku medialnym? Jak wygląda ochrona praw konsumenta na rynku telekomunikacyjnym? Na te i wiele innych tematów dyskutowali prelegenci i uczestnicy Warsaw International Media Summit. Kongres odbywał się 18 i 19 listopada w Hotelu Westin w Warszawie. Organizatorem jest firma MMC Polska.

 

Podczas dwudniowego wydarzenia najważniejsze osobistości rynku telekomunikacji i mediów miały okazję do wymiany uwag, doświadczeń i opinii dotyczących obecnej i przyszłej sytuacji tej części gospodarki. Poruszono wiele istotnych tematów, m.in.: Jednolity Rynek Cyfrowy, ewolucja mediów, rozwój TV i nowych technologii wykorzystywanych w branży.

Ponadto rozmawiano o przyszłości spektrum i finale polskiej aukcji na częstotliwości oraz wpływie ich uwolnienia na obywateli. Odpowiadano na pytanie w jaki sposób media społecznościowe pomagają w kreowaniu wizerunku, czy powinniśmy obawiać się o swoją prywatność i bezpieczeństwo żyjąc w świecie cyfrowym oraz o sytuacji konsumenta na rynku telekomunikacji. Jak zgodnie twierdzą paneliści, debaty już owocują ustaleniami i współpracą różnych podmiotów.

17_DSC_4176

Najwyższą jakość merytoryczną zapewniła Rada Programowa pod przewodnictwem pana Przemysława Kurczewskiego, Prezesa Zarządu EmiTel, oraz prelegenci, wśród których znaleźli się m.in.: Magdalena Gaj, Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej; Jan Dworak, Przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji; Piotr Muszyński, Wiceprezes Orange Polska; Jakub Brzeczkowski, Prezes Zarządu, Eutelsat Polska; Marcin Ornass-Kubacki, Prezes Zarządu, ASTRA CEE; Artur Waliszewski, Regional Business Director Google Polska; Maciej Maciejowski; Członek Zarządu, TVN; Robert Bednarski, Country Director CEE Facebook; Grażyna Piotrowska-Oliwa, Prezes Zarządu, Virgin Mobile Polska.

26_DSC_4876

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęły m.in.: Urząd Komunikacji Elektronicznej oraz Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.

Patronat medialny Law Business Quality.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją na http://telekomunikacjaimedia.pl/media-summit/fotorelacje/viii-warsaw-international-media-summit-18-19-11-2015/?utm_source=fotorelacjawims&utm_medium=fotorelacjawims&utm_campaign=nota

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności