lederboard

Termy i Wellness, czyli dla każdego coś dobrego


Wypad do SPA bez poczucia, że zaniedbujesz rodzinę? Tak, to jest możliwe! Pobyt w Termach BUKOVINA to doskonały pomysł na zabawę i relaks dla całej rodziny.

 

Na jakie atrakcje możecie liczyć? Na przykład na kąpiele w jednych z największych w Polsce, term, składających się z 20 basenów wewnętrznych, zewnętrznych, rekreacyjnych oraz pływackich. Wszystkie wypełnione są krystalicznie czystą, wysoko nasyconą minerałami, wodą termalną, której temperatura waha się od 30 do aż 38°C. Woda termalna w BUKOVINIE, ze względu na unikalny skład mikroelementów i pierwiastków, oraz odpowiednią twardość, jest doskonałym środkiem leczniczym oraz rehabilitacyjnym. Z kąpieli wodnych mogą korzystać już kilkumiesięczne dzieci, a także kobiety w ciąży i seniorzy.

Oprócz zabaw i relaksu w basenach czekają sauny, łaźnie parowe, jacuzzi i kilkaset metrów zjeżdżalni wodnych. Najmłodsi mają do dyspozycji strefę dla dzieci i młodzieży, a w niej cztery płytkie baseny i rwącą rzekę. Na miejscu do dyspozycji gości dostępny jest punkt gastronomiczny, a szukający chwili wytchnienia podziwiać mogą las i baseny z tarasu widokowego w Cafe BUKOVINA.

fizjoterapia

Bez wyrzutów sumienia możesz więc zostawić rodzinę w Termach i skorzystać z bogatej oferty Wellness. Do dyspozycji masz 12 gabinetów zabiegowych, świetnie wyszkoloną 20-osobową kadrę kosmetologów, fizjoterapeutów i trenerów personalnych, którzy dopasują do Twoich potrzeb najefektywniejsze zabiegi. Najwyższą skuteczność wszystkich zabiegów wykonywanych w Wellness BUKOVINA zapewniają profesjonalne urządzenia ICOONE®, NEW MIDAS i IMOOVE, najnowocześniejszy sprzęt do mikrodermabrazji i mezoterapii oraz luksusowe kosmetyki BABOR, SkinCeuticals i Valmont. W Wellness BUKOVINA znajdują się również sauny, kameralny ekskluzywny basen, salon fryzjerski i sala fitness.

spa

Terapeuci w MEDICAL SPA BUKOVINA oferują badania diagnostyczne, autorskie zabiegi terapii manualnych, oraz bogaty wybór masaży klasycznych, tkanek głębokich, leczniczych i sportowych, oraz terapeutyczne zabiegi ICOONE. Dzięki indywidualnie dobranym zabiegom, uporasz się z dolegliwościami, całkowicie się zrelaksujesz i odpoczniesz, a jednocześnie spędzisz czas z rodziną.

 

http://www.bukovina.pl

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności