lederboard

The Designer Gallery – nowa przestrzeń w Galerii Mokotów!


Na początku grudnia tego roku część Galerii Mokotów zlokalizowana na poziomie I została przekształcona w strefę nazwaną The Designer Gallery. Będzie to zupełnie nowa przestrzeń dedykowana miłośnikom mody i marek premium.

 

The Designer Gallery to realizacja interesującego i unikalnego konceptu będącego połączeniem mody, sztuki i designu. Na powierzchni ponad 3 000 metrów kwadratowych na tle inspirującego otoczenia będzie można korzystać z usług premium na najwyższym poziomie. Do obecnej oferty Galerii Mokotów dołączą zupełnie nowe marki modowe, niedostępne do tej pory w Polsce, które na swój debiut wybrały właśnie Galerię Mokotów.

and_4602

W ramach nowego konceptu przestrzeń centrum zostanie wzbogacona o sklepy typu pop-up store oraz concept store. Pojawią się wolnostojące konstrukcje – specjalnie zaprojektowane miejsca sprzedaży, w których swoje kolekcje będą oferować projektanci i artyści.

W The Designer Gallery nową propozycję będzie stanowić również Studio – dodatkowa przestrzeń, w której odbywać się będą wydarzenia ściśle związane z modą i sztuką. To tu organizowane będą wystawy, warsztaty czy pokazy mody.

stst3345
Przy nowym projekcie Galeria Mokotów zdecydowała się na współpracę z Katarzyną Sokołowską. Ceniona reżyserka pokazów mody pełni rolę zewnętrznego współpracownika, który jako Chief-Editor czuwa nad artystyczną stroną projektu.

stst3879
W ofercie The Designer Gallery w Galerii Mokotów obok najlepszych polskich i zagranicznych marek o charakterze premium swoje miejsce będą miały m.in. Butik Dior, Uterqüe czy &Other Stories oraz butiki najciekawszych polskich młodych projektantów, m.in. MMC, Le Petit Trou czy Chylak.

Wyjątkowe sklepy i butiki, a także kolekcje artystyczne odzwierciedlone w elementach wystroju miejsca, oraz niepowtarzalna oferta światowych marek – to wszystko sukcesywnie będzie dostępne dla Klientów Galerii Mokotów już od grudnia.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności