Tłum gości podczas gali Diamentów Kobiecego Biznesu 2019

Ponad 350 osób pojawiło się w piątkowy wieczór, 11 października, w modnym warszawskim klubie LOFT44 na finale 3. edycji plebiscytu Diamenty Kobiecego Biznesu 2019 połączonego z 4. urodzinami magazynu Law Business Quality. Wieczór uświetnił występ zespołu Blue Café, który otrzymał tego dnia specjalną statuetkę ZESPÓŁ BEZ GRANIC. 

 

 

Magazyn Law Business Quality od czterech lat wspiera i promuje kobiece biznesy. Nagradza i wyróżnia kobiety z sektora MŚP, które odważnie i z sukcesem realizują swoje zawodowe pasje. Docenia kobiety, które działają zgodnie z zasadami biznesowego fair play i stanowią inspirację dla innych.

Plebiscyt „Diamenty Kobiecego Biznesu” z roku na rok zyskuje coraz większy rozgłos, o czym świadczy rekordowe zainteresowanie tegoroczną edycją. Redakcja Law Business Quality przyznała w miniony piątek ponad 70 prestiżowych statuetek dla kobiet biznesu nie tylko z Polski, ale również z Niemiec, Anglii czy Norwegii.

Jestem szczęśliwa, że mogę wspierać kobiety w ich rozwoju. Mogę dbać o ich PR i promocję poprzez organizowane przeze mnie eventy. Cieszę się, że wraz z magazynem Law Business Quality możemy nagradzać produkty czy marki, które wybijają się ponad przeciętność. Od zawsze powtarzam, że sukces jest kobietą. Że drzemią w nas ogromny potencjał i siła. Że świetnie radzimy sobie w biznesie, często lepiej niż mężczyźni. Niestety, czasami o tym zapominamy – powiedziała po gali Ilona Adamska, pomysłodawczyni projektu.

Podczas Gali wręczono również statuetki BESTSELLERY ROKU 2019 dla marek kosmetycznych, suplementów diety, salonów SPA, gabinetów medycyny estetycznej oraz hoteli.

Nagrodę specjalną Za Wspieranie i Działanie na rzecz Kobiet odebrał również dr Mateusz Grzesiak. Ceniony wykładowca, psycholog, autor wielu publikacji od lat współpracuje z kobietami, od marca zaś aktywnie wspiera projekty wydawnictwa I.D.MEDIA, będąc ekspertem w dwóch ostatnich książkach Ilony Adamskiej „Kobiety o kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej” oraz „Dziękuje Ci za…” o trudnej relacji matka – córka.

Gościem Specjalnym wydarzenia była ceniona psycholożka Katarzyna Miller, która również odebrała statuetkę za angażowanie się w działalność na rzecz kobiet oraz wspieranie projektów książkowych wydawnictwa I.D.MEDIA.

Główną atrakcją wieczoru był występ zespołu Blue Café, który również otrzymał od redakcji Law Business Quality statuetkę ZESPÓŁ BEZ GRANIC.

 Blue Café to zawsze międzynarodowe inklinacje muzyczne. Ich utwór „Buena’ stał się wielkim hitem i został najpopularniejszą POLSKĄ CYFROWĄ PIOSENKĄ ROKU, a dzięki głosom fanów zespół otrzymał kolejną w swojej historii SuperJedynkę w kategorii SuperZespół podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Po sukcesie utworu „Buena” zespół został zaproszony do udziału w międzynarodowej trasie legendarnego zespołu Buena Vista Social Club, czego efektem był między innymi występ w Filharmonii Narodowej w Warszawie. Obecnie zespół rozpoczął współpracę z artystą francuskim La Graine – tłumaczy decyzję przyznania statuetki Ilona Adamska, wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality.

Poza zespołem Blue Café na scenie wystąpiły także Daria Adamczewska, uczestniczka programu The Voice Of Poland oraz aktorka musicalowa, na co dzień pracująca w Teatrze Rampa Paulina Janczak.

Piątkowy wieczór połączony był z premierą dwóch wyjątkowych książek: „Diamenty Kobiecego Biznesu. Kobiety, które zmieniają świat” oraz „Dziękuję Ci za…”.

– Najnowsze książki, których mam przyjemność był pomysłodawczynią, to zbiory wywiadów i felietonów z kobietami pełnymi pasji, które odważnie wytyczają cele, które udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych. Które pokazują, że sukces to połączenie ciężkiej pracy, wytrwałości, pokory, ale też szczypty szczęścia. To cenne źródło inspiracji dla tych wszystkich, którzy boją się zaryzykować. Którzy boją się postawić kropkę nad „i”. To także poruszające felietony o trudnej relacji matka – córka, intymne, często bolesne doświadczenia z dzieciństwa, które miały ogromny wpływ na dorosłe życie moich bohaterek – mówi Ilona Adamska.

W książkach pojawiły się takie nazwiska jak dr Mateusz Grzesiak, Katarzyna Miller, Joanna Radziwiłł, Monika Zamachowska, Anna Rusowicz, Martyna Kliszewska czy Ania Powierza. 

Na gości wydarzenia czekał urodzinowy tort przygotowany przez Annę Sowę z Pracowni Tortów Artystycznych Sowy Słodki Świat. O wyborny catering, smaczne bezglutenowe przekąski i alkohol zadbali Dietering.com, Jantar Wody Mineralne, Caffe Grano, Captain Jack i Zakręcona Cafe.

Sponsorem Głównym wydarzenia była Mazda Bemo Motors, która ufundowała dwa vouchery na weekend z nową Mazdą CX-30 i Mazdą 3.

Partnerami gali byli m.in. marka Kumazu, Cherry Soap, Wojewodzic, Sylveco, hotel Gordon, hotel Sasanka (Szklarska Poręba), hotel Krasicki (Świeradów Zdrój) oraz Arche Hotel Geologiczna, Sweet Flora, Fabrica de Pasjone, Pracownia Marzeń. 

Książki do nabycia na ikmag.pl/sklep oraz na multistore24.pl. 

Nowy numer magazynu Law Business Quality dostępny od jutra (17.10.2019) w sieci Empik i na empik.com.

fot. Piotr Wroniewicz, Piotr Wodzyński

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności